Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

4 minutes ago, djordje geprat said:

kol'ko sutra.

Djordje, apropo onoga sto smo pricali, upadam ti u stan veceras da prespavam, da se ne iznenadis.

Edited by Milošica

mo'š da mi pljucneš pod prozor, u selu sam, do daljeg (do rajca verovatno)

Edited by djordje geprat
  • Haha 3
  • Tužno 1
  • 2 weeks later...

Ministarka energetike Zorana Mihajlović objavila je na svom Instagram nalogu da je pozitivna na korona virus.

„Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali ova pozitiva mi nije trebala. Čuvajte se“, navela je Mihajlović.

Dobro je, Neša se nakon 45 godina života u strahu malo oslobodio konačno, okrenuo i na zajebanciju O našem trošku, doduše, ali nema veze, nek je živ i zdrav, njegovo mentalno zdravlje je najvažnije 

• +1 2

dok domacin ne podvikne unsure.gif

mozda bi svako da je malo putin al ipak obuchen u zelenskog hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

10 hours ago, JozoMujica said:

Doktor.

FW1tURIXoAEG_Vi.jpeg

Cenim da ovaj Kotarlić neće još dugo :fantom:

10 hours ago, JozoMujica said:

Doktor.

FW1tURIXoAEG_Vi.jpeg

Pa dobro, "za malo" doktor    :inn:

to "za malo" je 10 godina studiranja medicine, ne položivši ni jedan ispit osim ("možda") ONOiDSZ, a i za to ga naterala savest da ne bi brukao ćaleta branka

nije tada bilo megatrenda osim neke karićeve visoke škole, a kad se ta pisarnica pojavila i proradila ... :rolleyes:

a dobro, 10 godina zato što sporo uče, za doktore obično ne idu oni bistriji

3 hours ago, Filozof manijak said:

Izvinite za jedan off.

Ova pesma me je vratila jedno 40 godina u rikvrc. Jedna prosečno-nebitna pesma, a toliko lepa uspomena.

Naime,...izlazim u grad prvi put sa društvom i idemo na Bajagin koncert. Bajaga se taman odvojio od "Čorbe" i promoviše Berlin.

Mislim da sam bio sedmi razred. Još se sećam video-bima, gde se vrti ovaj hit, a meni fioka otvorena tokom cele pesme,...pun utisaka i novog okruženja, a koncert nije još ni počeo. Sećam se da smo svi iz društva ljubomorno zagledali dal svi "Instruktori" imaju Starke i hoće li Cuko izdržati do kraja skakajući. Sjajan koncert i provod.

Nedelju dana posle toga, koncet Denis i Denis,...soba 23.  

Četrdesetak godina kasnije: Bajaga,...ne baš.

Starke,...nikako.

Dr. Beat,...može!

• +1 4
On 4.7.2022. at 12:43, Milosh76 said:

Ministarka energetike Zorana Mihajlović objavila je na svom Instagram nalogu da je pozitivna na korona virus.

„Dragi moji, u životu sam uvek bila pozitivna. Ali ova pozitiva mi nije trebala. Čuvajte se“, navela je Mihajlović.

Trebalo je i fotku da okačiš

2105703044_2022-07-0513-00-30.png.5a01aff3b5efc12aa3e4eb340b69fb07.png

• Create New...