Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Au, pa mi grobari nismo dobili čak ni najmoćnijeg limara u sns-u :cry:

neko ko ima generičko ime i prezime mora navijati i za takav klub. a to nije Partizan ;) 

On 10.5.2022. at 13:37, Lena said:

Onaj bizon na Fruškoj gori stvarno dobio ime Đuka :laugh:

Đuka, Fruška, Mila, Ninja i Cveta

Prvo sam malo likovala, 

a onda sam pogledala pažljivo ostala imrna i… prestala. :blush:

• +1 1

Sukob Stefanovića i Đukanovića je Srbija koju živimo.

Na jednoj strani ministar vojske i apsolutni zapadni favorit, na drugoj neformalni vlasnik malog tabloida

I onda taj neformalni progoni ministra kao Sloba Ivana. Svedeno na semantiku - Bizon protiv Sline.

Ovo je država bez institucija i bez forme.

23 minutes ago, April said:

Sukob Stefanovića i Đukanovića je Srbija koju živimo.

Na jednoj strani ministar vojske i apsolutni zapadni favorit, na drugoj neformalni vlasnik malog tabloida

I onda taj neformalni progoni ministra kao Sloba Ivana. Svedeno na semantiku - Bizon protiv Sline.

Ovo je država bez institucija i bez forme.

Kakav crni neformalni vlasnik malog tabloida. Djuka je neformalni sef kadriranja u SNS-u, i to naravno radi ne u interesu partije ili drzave kakav mi poznajemo, vec iskljucivo u interesu svog i Vucicevog dzepa. Jedan od najvaznijih ljudi ove vlasti, a na tipicno esenesovskoradikalski perfidni nacin postavljen da izigrava malog, istinski zabrinutog coveka koga brinu lose stvari u drustvu pa toboze dobacuje iz udaljenih redova.

• +1 1

Djuka je neformalni sef kadriranja u SNS-u

Poentiraš umesto mene
A poemts je u NEFORMALNI
  • +1 1

Preterujete kada je Đuka i njegova važnost u hijerarhiji u pitanju...

... Shiit has hit the fan

• +1 4
Preterujete kada je Đuka i njegova važnost u hijerarhiji u pitanju...

... Shiit has hit the fan

Moguće, ali ni ovo nije više tek mali fajt za mesto u Vučićevom dupetu.
Posted (edited)

Zar nije sef kadriranja onaj sa Uba ?

Edited by Lezilebovich

Šef kadriranja može biti samo brat, ovi ostali su operativci na nižem nivou, kao pomenuti Glišić

• +1 1
4 hours ago, James Marshall said:

Šef kadriranja može biti samo brat, ovi ostali su operativci na nižem nivou, kao pomenuti Glišić

e sad hiljadu. brat upravlja restoranima, poslovima, kombinacijama, kokezom, veselinovićem, aleksandrom, đukom, a sad i kadrira po svim nivoima. 

pa nije on elon mask, majkumu

• Haha 2

Pa ja i pričam o ozbiljnom kadriranju, ali ne bi vjerovao kad bih ti rekao dokle ide to, iz prve ruke sam čuo, u šta se taj sve petlja, dokle se u dubinu ide, tj. šta sve naplaćuje, pa i kadriranje. To je najlakša lova.

• +1 2
  • Hvala 2
  • Create New...