Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

On 16.3.2022. at 20:34, slepa živana said:

i meni su isto bili pre oko mesec dana na vratima. momak i devojka. nisam bila spremna jbg, nismo tad još razradili ovaj plan... ja im rekla da neću da glasam za sns jer sam socijalista pa zato. nego toliko su bili lepi i fini da mi je malo falilo da ih pitam, deco jel vam znaju roditelji šta radite, šta će vam to...

sa ovim boldovanim ih plasis vise nego da si rekla da si i za moramo i dva djilasa.

ivica bez blama ide sa parolom 'daci premijer'. sada, sa kim ce da pravi vladu, av kada razmislja o tome jeza mu ide preko ledja.

• Haha 1
19 minutes ago, foto said:

sa ovim boldovanim ih plasis vise nego da si rekla da si i za moramo i dva djilasa.

ivica bez blama ide sa parolom 'daci premijer'. sada, sa kim ce da pravi vladu, av kada razmislja o tome jeza mu ide preko ledja.

:lol: a jesu se u sekundi okrenuli i niz stepenice mrmljali, hvala hvala doviđenja

htela sam zapravo da im kažem da sam staljinista, nego da ne polome noge tu po stepeništu :lol:

• Haha 4

Mi koji smo zetovi u Krusevcu/Kragujevcu/Kraljevu je full razumemo...na stranu sto je glupa kao tri qrca nacrtana.

• +1 1

tako i Bregović pre neku godinu svirao u Zrenjaninu, pa rekao: "Dobro veče Zaječar"

iz ugla estradnih radnika - gde god u Srbiji da nastupaš, a da nije Beograd, možeš početi sa: "Dobro veče isti kurče!" :fantom:

• +1 1
  • Haha 3
10 minutes ago, Reaktor said:

tako i Bregović pre neku godinu svirao u Zrenjaninu, pa rekao: "Dobro veče Zaječar"

Šta je, Vlasi, kameno doba, a?

5 minutes ago, Plajvi said:

Ova krmaca je 2x promasila. :laugh:

Nema sanse da je slucajno, pisanje po sirotilji klasicno.

Ne verujem, najbolja da zna za Jakovo, što piše gore, Jakovo, Žarkovo, Braće Jerkovo, isti q

• +1 1

Koliko je ovo sve nadrealno, u svetlu onog Ćurčićevog baljezganja o lažnoj eliti, a ova mutavica je klasičan primer.

Kod naprdnjaka je projekcija izgleda dominantni psihološki mehanizam.

• +1 1
1 minute ago, Filozof manijak said:

Koliko je ovo sve nadrealno, u svetlu onog Ćurčićevog baljezganja o lažnoj eliti, a ova mutavica je klasičan primer.

Kod naprdnjaka je projekcija izgleda dominantni psihološki mehanizam.

Njihova elita treba još par nivoa da napreduje da bi došla do statusa lažne

• +1 3
On 18.3.2022. at 16:06, slepa živana said:

htela sam zapravo da im kažem da sam staljinista

живана - живадин, томејто - томато

• Haha 1
  • Create New...