Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Obukla se u crno, zabradila zbog žalosti valjda, jedino je ta mini suknja onako neprikladna. Ali o ukusima se ne raspravlja, devojci je umrla majka, nek se obuče kako želi i oseća se.

Meni je to elementarna pristojnost a ne stvar ukusa...e sad, možda su me i godine pregazile ali da nerazumem - nerazumem.

Edited by Barti66
  • +1 1

Ne razumem ni ja, ali ne želim ni da komentarišem niti da se udubljujem.

Sto ljudi, sto načina da se ožali neko iz porodice

• +1 1
8 minutes ago, Barti66 said:

To si u pravu fakat, netreba komentarisati.

konačno dođosmo do tačnog odgovora. 

• +1 1
4 hours ago, James Marshall said:

pa bogami zar ne bi trebalo sad da je već i ona na nekakvom fakultetu, ne rastu njegova djeca na Jupiteru pa da vrijeme teče sporije, ima 5-6 godina kako smo gledali slike nje i Vučića u čuvenoj pink majičici, ona tad bila nešto na prelazu u srednju

edit: evo kaže internet 20 godina da ima, dosta više tog narativa kako su njegova djeca djeca cijeli život 

moramo li da pamtimo koliko vuciceva djeca imaju godina, pobogu? sta ja znam kad mu je cerka rodjena, kakav narativ pominjes?

edit, a sto se tice komentarisanja  - i to ladno moze posto ksenijina sahrana ne voljom javnosti nego medija i politickog marketinga nije privatna vec javna stvar. eno na blicu galerija zvanica u sto slika.

Edited by morgana
  • +1 1

Mislim da grešiš, tako u Srbiji žene nose crne marame kao znak žalosti

esid: nimalo me ne bi iznenadilo da je otac naterao da se zabradi.

Edited by Filozof manijak

Slušam neku YT debatu Vesić Gorana i Tadija od 19.01. na Kurir kanalu, kao šok terapiju za glavobol.

Nismo mi dovoljno propali koliko smo logično morali. 👀

• +1 1
  • Haha 1
  • Create New...