Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

46 minutes ago, renne said:

bio

i bilo dete danilo u pocepanim farmerkama

a nije bre u pocepanim. bila cerka u suknjici, msm ne znam.

1643629037-1643628925405.jpeg

Ova fotka...vredi...fotka od milion $.

Sve se vidi i sve je jasno kroz ovaj klik...gde se ova zemlja nalazi i u čemu je.

Msm da nemoram da objašnjavam.

• +1 2

Mnogo ti stvari izmice u poslednje vreme, ali verujem da ako malo bolje pogledas ovde iskljucivo mozes da vidis politicku kampanju, farsu, licemerje, marketing, eksploataciju isl. Ovde trunke emocije nema, sve je simulacija

Ok, naravno, ljudi smo, nikakve zle namere...samo primećujem detalje...ali...

Danilu jeste umrla majka...činjenica je.

Ali je i činjenica da su i nekim majkama umri sinovi...umrli nekako... samleveno umrli...pa to nije omelo ovog momka da nazdravlja i uživa u društvu rukovaoca mašinama posebne namene.

Kakve bre emocije? 

Samo najgore.

• +1 6

za minić me baš briga ali za maramu sam se nadala da je kapuljača od duksa. naravno, nije. isuse.

koliko ta klinka ima godina, 15-16?

• Haha 1

pa bogami zar ne bi trebalo sad da je već i ona na nekakvom fakultetu, ne rastu njegova djeca na Jupiteru pa da vrijeme teče sporije, ima 5-6 godina kako smo gledali slike nje i Vučića u čuvenoj pink majičici, ona tad bila nešto na prelazu u srednju

edit: evo kaže internet 20 godina da ima, dosta više tog narativa kako su njegova djeca djeca cijeli život 

• +1 1
51 minutes ago, Frank Pembleton said:

A ovo dete sa zabrađenom pokrivenom glavom i minićem?

... Shiit has hit the fan

To mi je bukvalno prva stvar koju sam prometio...nznm, možda sam ja lud ali...:cry:

• Create New...