Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

1 hour ago, Facundo Orellana said:

Ni za statiste više nema kinte...:sleep:

Nekad je svako obraćanje bilo puno mladih nada, sad qrac, svi postali članovi glavnog odbora (predsedništvo ima 100, a glavni obortm preko soma ljudi :happy: ), nije to više njihov nivo...

18 minutes ago, de Sisti said:

Super je njemu, smeje nam se odande, a mene letos odbise za vizu...

Nisi zarozao nogavicu, zato.

• +1 2
  • Haha 1
45 minutes ago, de Sisti said:

Super je njemu, smeje nam se odande, a mene letos odbise za vizu...

:sad: Da li ti rekose zasto?

3 minutes ago, jms_uk said:

:sad: Da li ti rekose zasto?

Zena i ja aplicirali sa planom da idemo kod njenog brata u posetu sad na mom zimskom raspustu. Nismo im dokazali da imamo nameru da se vratimo... jok ostavicu decu na sred skolske godine. Nema veze, ne zameram toliko :) bice jos pokusaja

9 hours ago, de Sisti said:

Zena i ja aplicirali sa planom da idemo kod njenog brata u posetu sad na mom zimskom raspustu. Nismo im dokazali da imamo nameru da se vratimo... jok ostavicu decu na sred skolske godine. Nema veze, ne zameram toliko :) bice jos pokusaja

Deca nisu bila u planu da putuju, a vama ne veruju da ćete se vratiti?

Ili ste aplicidali sa sve decama?

Jel imate oboje poslove ovde ili je neko od vas nezaposlen? Nekada je bilo dovoljno dokazati da radiš ili studiraš.

2 hours ago, Tihajeza said:

Deca nisu bila u planu da putuju, a vama ne veruju da ćete se vratiti?

Ili ste aplicidali sa sve decama?

Jel imate oboje poslove ovde ili je neko od vas nezaposlen? Nekada je bilo dovoljno dokazati da radiš ili studiraš.

Ne moja deca, skolska deca, nisam se dobro izrazio :) 

Oboje zaposleni na neodredjeno i nismo ih lagali, planirali da se vratimo, za razliku od nekih koje znam da su nosili fotosopirane papire sa potvrdom o zaposlenju i dobijali vizu. Sad su poostrili u odnosu na pre nekih 6-7 godina kad je bila masovna seoba Sapcana u Ameriku. Jos plus korona. Da ne razvodnjavamo temu :D

22 hours ago, Jozef K. said:

Nedimović pravi rezervu?

Ima li istine u ovome? Šta kaže Mitrovica?

Na nivou rekla/kazala, zeleni klub (nema veze sa Zelenom strankom, za sad) u gradskoj skupštini čine naprednjaci i nekoliko spsovaca. Naprednjaci u klubu su Nedimovićevljevi ljudi iz grupe građana koja se utopila u SNS posle poplava i evidentna je polarizacija naspram ekipe koja trenutno vedri i oblači gradom (Ranko balvan i ekipa). 

Da li je ovo šema pacovi napuštaju brod koji tone, možda, voleo bih da jeste. Ali mi strepnja jaka da je ovo spin i kidanje tj rasipanje glasova.

Edited by desboj
  • +1 1
  • Create New...