Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Aleksandar Senić je od 2012. do 2014. godine bio narodni poslanik Demokratske stranke. Pošto je Boris Tadić 2014. napustio DS, Senić je pristupio njegovoj Socijaldemokratskoj stranci i ponovo je izabran za poslanika.

meni se nešto mota u glavi da je senić bio u SPO. u svakom slučaju, koliko će još kojekakvih govana da ispliva sa spiska DS?

Vlajko je bio u SPO, ne Aleksandar.

I uspešno se udomio.

[Nekadašnji državni sekretar i narodni poslanik Vlajko (57)] Senić od 2013. godine živi u Vašingtonu gde radi za Svetsku banku kao stalni predstavnik Srbije

kurir.rs/vesti/politika/3605773/secate-li-se-vlajka-senica-nekadasnji-poslanik-je-nestao-sa-politicke-scene-a-danas-u-vasingtonu-radi-na-svojoj-kondiciji-foto

Edited by vememah
  • Hvala 1
6 hours ago, Lena said:

Aleksandar Senić je od 2012. do 2014. godine bio narodni poslanik Demokratske stranke. Pošto je Boris Tadić 2014. napustio DS, Senić je pristupio njegovoj Socijaldemokratskoj stranci i ponovo je izabran za poslanika. Dve godine kasnije, napustio je Tadićevu stranku i sa celim opštinskim odborom prešao u SNS.

• +1 1

Kako su državne parcele prešle u vlasništvo sinova i oca funkcionera vladajuće stranke, u opštini nisu mogli da objasne novinarima Pištaljke.

Miracle Snakes GIF

• Haha 7

Vlajko Senić SPO, pa transfer u G17+.

Aleksandar Senić DS, SDS, pa u SNS. Aleksandar Senić je lik koji se hvalio kako je razbio Vučića u Rači. Kroz par meseci je pretrčao u SNS.

Na Blicu izašao naručeni tekst protiv Zoke, sa sve gomilom botovskih komentara. Izgleda Psiho poručuje svima da samo on ima pravo da postrojava podanike.

VSenic je bio politicki dobro udat i tako je izbio na povrsinu. Odmah su zeta nalupali kada je provaljen ali kasno.

10 hours ago, radisa said:

@Caligula

samo za tebe, novi marčelov uradak (mora na youtube-u)

Ne volem ga ali lepo je slozio stvar

Jednom pricao sa svojim sefom (pre recimo pet godina) o protestima i inerciji, on kaze "izlazio i ja, ali vidim mi setamo a iz kafica nas gledaju kao da smo budale, piju pica i boli ih kurac. Od tada vise nisam izlazio"

Ja mu konstatujem, "dakle sada si jedan od njih" :D

Bili smo u poludrugarskom odnosu pa me samo pogledao cudno. Nikada vise nismo pricali o protestima.

Edited by Caligula

Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv bivšeg predsednika beogradske opštine Palilula i funkcionera Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Jovičića (34) i još devet osoba zbog sumnje da su omogućavali nelegalnu gradnju u toj opštini, saznaje Tanjug.

Optužnica je podneta Višem sudu u Beogradu na potvrđivanje.

Jovičić je optužen za dva krivična dela trgovina uticajem u saizvršilaštvu, za isto krivično delo optuženi su i Dražen Vujić i Vojislav Ćirić, kao i A.V, Z.L , S.H, T.H. i V.Ž.

M.L. se tereti za krivično delo zloupotreba službenog položaja.

Jovičić je bio uhapšen 1. juna i u pritvoru je proveo dva meseca, nakon čega mu je određen kućni pritvor.

Nakon njegovo hapšenja, iz MUP-a je saopšteno da se Jovičić sumnjiči da je uticao na odgovorno lice za inspekcijske poslove na opštini Palilula Dražena Vujića da dalje utiče na građevinske inspektore da zloupotrebom položaja omoguće izgradnju objekata bez građevinske dozvole, kao i da je od investitora za navedene objekte potivpravno prisvojio 28,8 miliona dinara.

Svi se terete sa su zloupotrebama omogućili zaštitu od strane inspekcijskih organa GO Palilula od rušenja za njihove nelegalno izgrađene objekte.

https://www.euronews.rs/srbija/aktuelno/31966/podignuta-optuznica-protiv-aleksandra-jovicica-i-jos-devet-osoba/vest

• Create New...