Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

4 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Хтедох рећи, свако треба да пронађе своју Ану, шта год то било, онда ће бити и озбиљних партија. 

Ana da izađe na izbore sa svojom partijom (kad bi je uopšte imala) ne bi dobila 0,5%. Stvarno se nadam da troluješ jer si u suprotnom i ti izgleda neukaljan :lol:

• +1 1
  • Haha 1
7 minutes ago, James Marshall said:

Ovo što ti radiš je udžbenička definicija trolovanja. Nadam se da razumiješ šta hoću da ti kažem. 

Koji kurac je i ovoliko dugo ovde? Kao, promeniće se?

• +1 1

Čemu tolika agresivnost, bar prema meni. Ala ste svi laki na pozivanju za odstrel, pa onda kad tako s vremena na vrijeme nekog ukinemo, kad neki drugi krenu da kukaju, onda ovih što su to prizivali sa druge strane nema nigdje. Lako li je tuđim gloginje mlatiti. 

• +1 1

Ma nema agresivnosti prema tebi. Bar ne ovog puta 😜. Oprosti ako je tako zvučalo.

Samo prema liku, jer toliko otvoreno troluje odavno da mi nije jasno kako je još uvek ovde, dok je Ljuban redovno (i s pravom) odstranjen svaki put dok si rekao keks.

Znam, jebiga, ali ajde da probamo sa nekim upozorenjem za početak, mada uglavnom ne da rezultat. 

Sa Ljubanom je problem što je dokazano klon, ako je jednom nogiran nema razloga da mu dopuštamo da se ponovo pojavljuje u bilo kom obliku. 

26 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

што већина људи нема своју симболичку Ану

Ja miko imam..mislim i da cu poceti ga zovem Brbana.

To je jedan mladez na jednom mestu na telu o kome ne bih ovde..mogu na dm da ti javim ili da ti uslikam ako si extra radoznao.

Ovo što ti radiš je udžbenička definicija trolovanja. Nadam se da razumiješ šta hoću da ti kažem. 
ne znam, u kljuchu davanja prilike, ja sam sklona da gospodina poshaljem na ladno tushiranje ol:

da sachuvam tu iskru romantike cry.gif hihi.gif

edip. u novom merkatoru ima jedan u kratkim pantalonama za sve sezone, on ima svoju unutrashnju magdalenu, koja je, duboko verujem, takodje simbolichka. ona ga pazi i opominje ga da mu sugradjani ne kradu robu, kad je poslozi po kasi. i ne da mu da pushi, pa mora da se simbolichki krije hihi.gif
sent from novi mnogo jak bubamoto.

1 hour ago, gospa buba said:

ne znam, u kljuchu davanja prilike, ja sam sklona da gospodina poshaljem na ladno tushiranje emoji38.pngol:

Ma govnospodin je jedan od dve osobe koje su ikada banovane na slobodarskom Burundiju.
Tamo je poznat kao Zli Pčelar. Pa je došao ovde da đubri.

Samo još fali da nam moderatori kažu da je istina negde na sredini i da treba da se čuje druga strana. E pa vala ne treba da se čuje druga strana. Dosta su mi ona govna iz SNS-a koja mi kucaju na vrata i pitaju šta mislim o politici Vrhovne Žvale. Šta je ovo, zar moramo i mi na PPP da imamo svog vlastitog Đuku Bizona da ide okolo i zajebava.

• +1 3
41 minutes ago, vememah said:

FHxT8C9XwAgAOp4?format=jpg&name=4096x409

Brnabić, Palma, Porfirije, Lončar, Maja Gojković, Suzi, Vučić, Andrej i Danilo, Toma Mona, Mali, Vulin, Šapić, Vesić, Šešelj, Dačić.

Srbljanović, Trivanka, Krlo, Darija, Kecmanović, Antonijević, Ristovski, Goncić, Marić, Vučićević, Zekić, Smajlović, Velja Nevolja, Mitrović, Bokan.

• +1 1
  • Hvala 6
36 minutes ago, Frile said:

zar moramo i mi na PPP da imamo svog vlastitog Đuku Bizona da ide okolo i zajebava.

Ово је грозно поређење. Не дозвољавам упоређивање са искомплексираним партијским потрчцима. Заправо, када се дубоко замислиш, ти и теби слични, много сте сличнији, по свему, том лику кога помињеш. Не умеш да саставиш три оригиналне мисли о сопственим идеалима, само трачариш и стереотипно папагајишеш и понављаш "ми", "ви", "бла, бла"... . А тај бан који већ стоти пут помињеш исто је био резултат нечијих дубоких комплекса, а не нешто принципијелно.

Edited by Duhovnost, ljubav i med
  • Create New...