Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Sve je to OK oko SNS kadrova, ali svi gradjani lokalno znaju Kobasička u Paraćinu V.S. Pauna koji je oličenje poštenja i genijalnosti (a boga mi i stručnosti) u odnosu na ovoga - ali i pored tog znanja narod™ lokalno bira ovo korumpirano priglupo govedo.

A nije da su morali da ga biraju.

Edited by Caligula
  • +1 3
15 minutes ago, gospa buba said:

vidish da je tek samo malo drugachije izgledajucih ljudi uspela da navede brbana u industrije, ali oni samo zele da se zezaju, nishta ozbiljno

А ко би уопште желео да се бави политиком озбиљно, када сваки поштен занат доноси више новца, а без толико нервирања. Таквих, као Ана, :blush::heart:са ватром у очима, што се са страшћу посвећују вишем циљу, има јако мало. 

• Haha 4
  • -1 2
А ко би уопште желео да се бави политиком озбиљно, када сваки поштен занат доноси више новца, а без толико нервирања. Таквих, као Ана, :blush:са ватром у очима, што се са страшћу посвећују вишем циљу, има јако мало. 
dishi brate :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

• Haha 2
3 hours ago, Caligula said:

Sve je to OK oko SNS kadrova, ali svi gradjani lokalno znaju Kobasička u Paraćinu V.S. Pauna koji je oličenje poštenja i genijalnosti (a boga mi i stručnosti) u odnosu na ovoga - ali i pored tog znanja narod™ lokalno bira ovo korumpirano priglupo govedo.

A nije da su morali da ga biraju.

Nisu birali njega no zvalavog Aleka..jerbo je on nositelj liste svuda, od predsednicke u Srbiji do hgijenicara u razredu..sve je to AV.

Da je bila lista "Glasaj da Kobasicko bude gradonacelnik"...ma opet bi isti qrac bio. Mozda za nijansu manje glasova.

Ana sa vatrom u ocima...tako se na svahiliju kaze "Ana glupa kao tri qrca nacrtana, usputa zla i bezobrazna, jebo joj pas mater".

• +1 3

То су духовне слике, нисам мислио буквално на ватру, наравно. А видите, то јесте донекле проблем у формирању озбиљних партија, нема духовних система, искреног заноса, а када га случајно има код неке индивидуе - то нема ко да види. Не кажем овиме да сам ја у праву око Ане, могуће да нисам, проблем је што већина људи нема своју симболичку Ану. Ево сад, неки насумично одабрани пример: претпостављам да ће антиваксери прећи цензус, можда и у више колона, а да их неко пита шта је њихов занос, чиме се заносите, рекли би "па ето, ми смо лудачки занесено против вакцине", а ја бих им рекао: "Па није то занос, већ је занос када си за нешто, за рецимо за чај од шипурка и када улажеш наду у чај у шипурка да ће уништити корону, па колико год блесаво звучало, то је неки занос, антивакс је само хејт, не и занос"....  Хтедох рећи, свако треба да пронађе своју Ану, шта год то било, онда ће бити и озбиљних партија. 

• Haha 1
4 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Хтедох рећи, свако треба да пронађе своју Ану, шта год то било, онда ће бити и озбиљних партија. 

De si Koeljo, kako zena, deca, devize?

• +1 1
  • Haha 2
  • Create New...