Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

Mogu ja ako se Buba snebiva. :fantom:

Enego, tema:

On 16.12.2021. at 19:22, SNARC said:

Uveli nam vize u nadi da ce narod da ispizdi..u nadi da ce to ispizdjivanje dovesti do popravnog 5.X

Kakve crne vize? Ko???

20 hours ago, Tsai said:

Bokan 100%

Njega se nisam setila i tipovala sam na Vladanku iz mesta. Mada…

3 minutes ago, pt 2.0 said:

Kakve crne vize? Ko???

Kontekst..gospoja..kontekst moramo da citamo..siru sliku da gledamo..

Uvodjenje viza za srpske gradjane bi bio sjajan nacin da se isti razjare i nateraju da se bore protiv Vucica..ako bi Evropa nasla interes u tome.

3 minutes ago, SNARC said:

Uvodjenje viza za srpske gradjane bi bio sjajan nacin da se isti razjare i nateraju da se bore protiv Vucica..ako bi Evropa nasla interes u tome.

No fucking way! :mad:

• +1 1
16 minutes ago, SNARC said:

Kontekst..gospoja..kontekst moramo da citamo..siru sliku da gledamo..

Pitam zato što je neki lik na spejsu tvrdio kako su mu zeni trazili vizu za Svajcarsku pre neki dan… navodno kupio avio-karte i sve propalo. Svajcarska nije Sengen, al opet, nije nam do sada trebala turisticka viza. 

7 minutes ago, pt 2.0 said:

Pitam zato što je neki lik na spejsu tvrdio kako su mu zeni trazili vizu za Svajcarsku pre neki dan… navodno kupio avio-karte i sve propalo. Svajcarska nije Sengen, al opet, nije nam do sada trebala turisticka viza. 

Da nije to ono sto se placa za sve zemlje za vise godina, nije viza?

Uvela je to EU za sve koji su van Sengena  valjda od sledece godina

https://www.schengenvisainfo.com/etias/

Izgleda da ce i drzavljanim Srbije trebati.

Edited by Moonwalker
  • Hvala 1

Ne znam za ovo, ali ne bih rekla da je taj čovek govorio o tome. On je rekao da mu se žena na kraju elektronski prijavila, i da je dobila termin u ambasadi Švajcarske negde iza Božića u januaru. Meni je zvučalo kao legit viza application proces… 

• Create New...