Jump to content
IGNORED

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

bigvlada

Recommended Posts

38 minutes ago, klimt said:

Dala se Darija Tupavčević... Mavtinović style... 

Ona komentariše Gorana Markovića:

- Kaže da je depresivano potišten. Govori da treba streljati predsednika Srbije Aleksandra Vučića! O krvi govori kao o vodi. Pričinjavaju mu se logori za ljude. Srbija mu je „dno dna“. Bernar Anri Levi mu je "vrh vrhova"! Ogroman novac koji je dobio od RTS-a za snimanje serija i filmova čuva za crne dane. U flešbekovima vidi Prag. Kaže da bi voleo kad poraste da bude Kusturica. Mrzi Daru, a voli Aidu. Napominje da voli partizane, a mrzi četnike. Srbi mu se gade. Film o Golom otoku mu je i dalje opsesija. U tom „filmu” on sebe vidi kao komandanta logora. Bacio bi sve u Petrovu rupu! Ili, sa prijateljem Levijem, sve Srbe odveo u Žutu kuću! Dijagnoza: Frustriran i agresivan, umetnički impotentan, bez nacionalnog identiteta - napisala je Kisić Tepavčević na svom instagram profilu.

Izvor:

https://www.blic.rs/vesti/politika/darija-kisic-dala-dijagnozu-goranu-markovicu-on-joj-odgovorio-poslednjom-odbranom/wdp4qjk

nista cudno, ovo misli 70% domace publike i dobar deo nacoshkih seratora iz sveta domaceg filma

Darja kasno došla pa mora da ubaci u turbo da bi nadoknadila. Smeće samo tako.

A što se tiče rezolucije sve mi realnije deluje ona priča da su do sad pokušavali sa jakim Vučićem koji može šta hoće pa čak i Kosovo da im da na neki način, a da je sada došao trenutak da se proba sa slabim Vučićem koji će toliko da se klima da će morati da im da nešto oko Kosova da bi ostao na vlasti.

• +1 2

"Možda joj je Vladanka Malović, šefica press službe i članica Predsedništva SNS, hakovala nalog, Previše je to komplikovano da bi ona sama smisllila i napisala", tako doktor Dejan Žujović komentariše ispad ministarke Darije Kisić Tepavčević i vređanje reditelja Gorana Markovića.

„Žena koja kaže pljuvaju nije umela tako komplikovane rečenice da sastavi“, ocenjuje Žujović.

:kecman:

• +1 2
  • Haha 7

Naravno da nije ona pisala. Ovo je napisano toliko u modu Ivane Žigon ili tako nekoga hard kor nacoša, ova nije čak ni to

A dijagnoza bez nacionalnog identita, važi. Ovo se neko zaneo u radikalske talase, takva je psihijatrija bila devedesetih.

25 minutes ago, James Marshall said:

Sanda je 1 gospođetina za ovu napumpanu gaduru. 

Ne znam samo šta je gore, da je dobila u zaduženje obračun sa Goranom Markovićem ili joj je samoj palo na pamet da se pokaže Vučiću kao dobar terijer. 

• +1 8
6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Naravno da nije ona pisala. Ovo je napisano toliko u modu Ivane Žigon ili tako nekoga hard kor nacoša, ova nije čak ni to

A dijagnoza bez nacionalnog identita, važi. Ovo se neko zaneo u radikalske talase, takva je psihijatrija bila devedesetih.

Bokan 100%

• +1 3
1 hour ago, adam said:

mozak popara.

vishe sam za kachamak, popara moze da se tretira i kao neki kompozit sa strukturom. kachamak je nachelno homogen i izotropan :hihi:

aj bre deco zamislite, sutra ujutro, vama kao pojedinachnoj osobi stigne ponuda koja se ne odbija. mefisto uzima dushu odmah, daje poziciju u ministarstvu za neshto i neshto. razbashkarite se tek koju polovinu godinice na poziciji, lepoe, ima jede ima pije ima vozi (jedan deo mene veruje da se na kraju sve, bez obzira na startnu poziciju, svede na zdranje i lokanje i da te vozi vozach :s_w: ) i dodje aber od gazde, danas je tvoj dan gospodjo da se putem mreze instagrama istovarish na ovog neprijatelja. dal biste umeli iz mesta, istog dana, da nablatite nebiranim rechima lik, delo, profesiju i dostignuce random zvezde oblasti koju jedva da poznajete? a morate. ne da zelite, ne verujem ja ni da kisic tepavchevic zeli, ne verujem ni da ce da joj prija, ja nju dozivljavam (ne svojom krivicom) kao zensku koja ima interes da se napirlita i lepo ruchka, ostalo je opshnal. za brnabic me nekako iznenadilo, s obzirom na demonstrirane kapacitete, da ona izgeda voli svoju novu ulogu, da ni ona nije bila svesna da moze i ona tako. praktichno od ruznog pacheta postala raskoshni odvratni labud. pepeljugica, i voli :sad:

ona nije kritikovala delo gorana markovica (ne znam kako bi osim na nivou ne svidja mi se film), nije kritikovala politichkog protivnika (ona nema/ne zna politiku), nego je vredjala lichno choveka za kog su joj rekli ajde sad njega.

biljana da se spremi hitno, struka je u pitanju! :D

Edited by gospa buba
  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 2

Što kasnije udji u SNS to ispadnu veći šljam. U svakom slučaju mlada je Kisićka dočekaće da padne Vučić i nikako joj se ne sme zaboraviti ovaj deo karijere. U nekim mojim vlažnim snovima najuži krug beži i baca ostale da se spase i to počev od ovih "građanskijih" koji se brane kako su eto morali.

Generalno mislim da im u većini slučajeva šalju tekst da ga sami objave a ako se sa nečim ne slažu neka vrate svom handleru ako smeju. Kao botovi koji duže personalizovane tekstove a ne kratke komentare.

• +1 8
4 minutes ago, *edited by mod said:

Što kasnije udji u SNS to ispadnu veći šljam. U svakom slučaju mlada je Kisićka dočekaće da padne Vučić i nikako joj se ne sme zaboraviti ovaj deo karijere. U nekim mojim vlažnim snovima najuži krug beži i baca ostale da se spase i to počev od ovih "građanskijih" koji se brane kako su eto morali.

Generalno mislim da im u većini slučajeva šalju tekst da ga sami objave a ako se sa nečim ne slažu neka vrate svom handleru ako smeju. Kao botovi koji duže personalizovane tekstove a ne kratke komentare.

Apsolutno. Ali koja si štroka da kačiš dijagnoze ljudima zbog Vučića, a kao lekar si.

• +1 3
  • Create New...