Jump to content
bigvlada

Srpska Napredna Stranka (Napred nazad Naprednjaci)

Recommended Posts

Aion
Стално се Милан Божић мота на том Свет + инфо каналу, но и даље остаје мистерија коју је он функцију доватио у странци (држави). Даје часове балерини и народној посланици :naughty:
Pomaze Vucicu u koordinaciji bezbedonosnih sluzbi?! Edited by Aion

stoka
Вучић: Модерна и успешна Србија :Hail:
Čovek se baš razneži kada bude svedok istinskog ljudskog praštanja i pomirenja. Eto, Alek pozva na stranačku slavu Dinkića kome je u skupštini pokazivao zatvorsku košulju koju će da nosi
Pozvao je Alek i Dačića za koga je pre izbora govorio da sa njim on lično nikada neće u Vladu. Pa je Alek pozvao i Vuka Draškovića koga je javno nazvao narkomanom na jednom suđenju ... Baš me oduševljava ta širina ... Edited by stoka

pacey defender
Petnaest godina razvoja nezavisnih medija u Srbiji 1 – 2 novembra 2012, Hotel Metropol Palas, BeogradProgramGlavna konferencijska sala, prvi dan08.00 – 09.00 Registracija učesnika09.00 – 9.30 Projekcija filma: Razvoj nezavisnih medija u Srbiji09.30 – 10.00 Uvodne rečiPredstavljanje uvodničara: Mark Vajthaus, potpredsednik, IREXUvodničari: Majkl D. Kirbi, Ambasador SAD u Republici SrbijiAleksandar Vučić, prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije Bratislav Petković, Ministar kulture i informisanja Republike Srbije
Malo glup osećaj, jel da?

Budja
Svakako.Ali to su principi, vrednosti, itd, itd...A onda se neko buni na Ruse.Razumem ja potrebu da se bude u kontaktu sa vlascu, ali neke granice moraju da postoje. Vuci i nezavisni mediji je jedna od najvecih travestija koja moze da se dogodi.

kapetanm

Evo Alek™ na TV-u napad egomanije, o ćumurdžiji i kabinetima

Frank Pembleton
Malo vise...

pacey defender

Ispalio Vučić, nije se pojavio. Ne znam zašto je najavljivao dolazak među novinare ako je postojala ikakva mogućnost da se ispreči išta hitnije. Zna se kakvu istoriju ima sa njima.Ali umro sam od smeha i muke kada je ministar započeo obraćanje rečima "sloboda medija je prioritet ove vlade".

Edited by pacey defender

djordje geprat

jesam li ja to dobro video na Slavi nazadnjaka i SRS kandidata u pokušaju za predsednika srbije? onog jezivo ružnog.

djordje geprat

pa ko je ostao uz vojvodu? supruga, deca, nataša i gadeta?

Frank Pembleton
Eno juče Krasić držao govoranciju ...Послато са U8815 користећи Тапаток 2

*edited by mod
Nisi video kandidata za predsednika, taj je ostao true. A evo manje vise njih 50ak koji su ostali tuhttp://www.blic.rs/Vesti/Politika/350453/Protest-radikala-zbog-dolaska-Hilari-Klinton-i-Ketrin-EstonPojima nemam sto su tog Martinovica (ili bilo kog od tih iz SRS) primili posle izbora, ali cenim da je u pitanju preventiva da slucajno ne bi propevao ili izneo neki prljav ves o Aleku i Tomi, te su mu dali funkciju domacina slave ili nesto slicno.

Кристофер Лумумбо