Jump to content
IGNORED

revolution, novi dzejdzej


Lrd

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    37

  • Arkadija

    23

  • porucnik vasic

    11

  • Weenie Pooh

    8

Pogledah u bloku ove četiri januarske epizode. Ista meta isto odstojanje, gledam i dalje...Ali, kako se razvija ovo oko struje, unobtaniumi se gomilaju kao da kopaju po smeću napuštenog rudnika subverzije subverzije romanse. Poslednja epizoda je dala i 1 religijsku™ polemiku kao da im je Kim prepisao svoje sa topica o Avataru ^_^ A, Lrd lepo bio rekao da smo upropastili topic o tom filmu :D

Link to comment
  • 3 months later...

Meni je Revolution u drugoj sezoni postao guilty pleasure, ali u mnogo trenutaka je prestajao da bude guilty i bio je skroz kul. Sada jedva čekam kraj sezone jer me zanima šta će da se desi. Nadam se nehepi endu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gotovo.

 

Druga sezona neuporedivo bolja od prve, jer je druga prava serija a ne besmisleni cirkus. Bilo je svega i svačega, ali mi je ipak žao što je kraj, jer nekako tripujem da je nastavila da se poboljšava ovim tempom da bi bila skroz super.

 

Hepi end za konvencionalni deo priče, apsolutni mrak za SF deo. Sam kraj, onih poslednjih minut i po, su vrh.

 

Zbogom, Revolutione.

Link to comment
  • 2 months later...

Elegantno su to zaobišli u drugoj sezoni, odnosno dali su "racionalno" objašnjenje kojim bi možda i Vini bio zadovoljan da ga probudiš posle pola sata spavanja nakon što je legao posle neprestanog 24-satnog opijanja.

Link to comment

Džabe, Vini je čovek koji ne spava i ne pije, upravo da mu ne bi promakle takve stvari.

 

That said, nisam nikad pogledao ni epizodu Revolutiona. Ako te ne mrzi, daj prepričaj to racionalno objašnjenje...

Link to comment

Džabe, Vini je čovek koji ne spava i ne pije, upravo da mu ne bi promakle takve stvari.

 

That said, nisam nikad pogledao ni epizodu Revolutiona. Ako te ne mrzi, daj prepričaj to racionalno objašnjenje...

 

Verujem da nije neki spojler. Oni su stvorili autonomne nanobote, koji mogu, valjda beše, da apsorbuju struju kada se proizvodi i da budu izolatori ili šta li već. Pojavljuje se posle u više navrata struja u seriji kad oni hoće.

 

A onda ganjaju glavnog programera da im popravi glič, pa uđu u mozgove i kontrolišu ljude. Prvo samo haludžama, a onda i da ih bukvalno mrdaju.

 

Potom ceo taj storilajn ode u najavu rata nanobota protiv ljudi, te oni naprave bazu, i uz kuknjavu naših junaka sledi poslednji kadar, koji deluje ovako:

 

Revolution-3-Ring-Ice-Cream.jpg

 

Tako da je serija obišla punu spiralu (pošto krug nije) i otišla ko zna gde, prosto da čovek ne poveruje, ali je ipak pružila neku zabavicu.

Link to comment

Ah, ludi naučnici. Ja sam mislila da je njihov neki projekat zloupotrebljen u vojne svrhe od strane ovih koje sam navela gore. (nisam imala živaca da gledam drugu sezonu). Znači, oni su zlikovci.

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...