Jump to content
IGNORED

Doprinos obrazovnom procesu


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

+1(btw, dobra ideja)
pa takav ugovor je ništav, protivan javnom poretku, pa sud može (budući da su obe strane nesavesne) da im oduzme to što su razmenile u korist opštine, a porez se ne plaća na zabranjene delatnosti ...inače, mislim da krivične odgovornosti ovde nema, a ni prekršajne.(možda disciplinska odgovornost studenta, ako je probala da preda taj rad ...) Edited by gagorder
Link to comment

Ne znam za to, ovde se masovno usluge obavljaju po principu, evo tebi popust, ali da ne moram da ti izdajem racun. Svakom dobro, a drzavu ko yebe, ona ionako rasipa milijarde na gluposti.

Link to comment
pa takav ugovor je ništav, protivan javnom poretku, pa sud može (budući da su obe strane nesavesne) da im oduzme to što su razmenile u korist opštine, a porez se ne plaća na zabranjene delatnosti ...inače, mislim da krivične odgovornosti ovde nema, a ni prekršajne.(možda disciplinska odgovornost studenta, ako je probala da preda taj rad ...)
ion je pitao za mišljenje po pitanju davanja dopunskih časova. legalno, to može da bude u fazonu organizacije par nastavnika/studenata koji daju časove imaju PIB, plaćaju poreze i doprinose. ništa ne bi bilo nelegalno.
Link to comment
Ne znam za to, ovde se masovno usluge obavljaju po principu, evo tebi popust, ali da ne moram da ti izdajem racun. Svakom dobro, a drzavu ko yebe, ona ionako rasipa milijarde na gluposti.
nemate vi nultu toleranciju ko mi (u najavi)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...