Jump to content
IGNORED

Doprinos obrazovnom procesu


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

I od njega nešto pametno. Veronauci nije mesto u školi.
+1Za to vreme mogu da uče matematiku ili fiziku. Besmislen predmet sa neadekvatnim nastavnim osobljem, gde se na časovima najčešće ništa ne radi. Mene je btw impresioniralo da Islamska zajednica ima Veće za fatve...Mada, realno, ne svrbi Zuku to što đeca uče od loših ljudi loše stvari, već što ne može on da utiče koji će ljudi da ih uče loše stvari.
Link to comment

Pa nek idu na casove gradjansko vaspitanja (il kako se vec zove). Iskreno, sta ce ko da radi sa svojim sujeverjima, dok to ne remeti drzavne zakone, njegova stvar.Nego...

U saopštenju se navodi i da direktori i nastavnici koji vrše pritisak na učenike radi pohađanja takve veronauke čine zlo, čim se svrstavaju u neprijatelje islama, Islamske zajednice i muslimana.
Zar ovo nije govor mrznje i poziv na nasilje?
Link to comment

Ја сам ЗА веронауку у школама генерално. Е сад пошто је све отишло у курац па се и попови баве криминалом мислим да није време за тако нешто.Мислим да је мене у другој гимназије закачило увођење веронауке/грађанског. Изабрао сам Грађанско јер сам очекивао да ће гомила идиота непосредно зајебавати попа што се и десило, иако је поп био од оних што и ваљају нечему.Ово време није за увођење веронауке. Чини ми се да чак иде у контра смеру, ал шта је ту је. Ако икад постанемо нормални људи, дижем обе руке за.

Link to comment

Jako je to - izjaviš fatvu i sad ljudi moraju tako kao što ti kažeš....ja bih se baš dobro osećao da mogu nešto tako da uradim. Fatva!Inače čini mi se da je Zukorla već dugo vremena :kdp:

Link to comment
  • 10 months later...

Originalni clanak ne daje dovoljno detalja o plagijatoru, npr kaze da "zivi raskalasno" od svog rada, a nigde ne moze da se vidi koliko je to raskalasno, kako, kad, gde, koliko. Takodje, buduci da zivi raskalasno, vrlo je verovatno da je neidentifikovana studentkinja pismo redakciji poslala iz ljubomore, da se osveti, jer se nakon nje okrenuo drugim klijentkinjama a ova to nije mogla da podnese.

Link to comment

meni je problematična sama ideja da se plati da ti neko uradi doktorski rad. pa i one na nižem nivou. zbog togs sam to stavio ovde. dopalo mi se kao 1 doprinos. ba kao i one bubice u uhu, kupovina testova za maturu, potplaćivanja za upis u školu..........nisam u toku, doktorat se brani. ako ga nisi napisao kako ćeš da ga braniš a običan si kandidat sa parama. nisi velja ilić i slično. šta znam......

Link to comment

Ma clanak je izmisljen od a do s. Sto ne znaci da se radovi ne kupuju, naravno. A i nije problem u kupovini doktorata, problem je u samom fakultetu i profesorima kod kojih kupljeni doktorat moze da prodje. Bas da vidim kako bi neko kupio doktorat na Hemijskom.

Link to comment

"Живи раскалашно" је у моје време значило нешто другачије од имати доста пара, али ајде. Тамо где може да прође такав докторат (па и мастер) вероватно ни они који нису купљени нису неког квалитета ни значаја, а ни та радна места на којима раде такви "доктори наука" не верујем да ишта битно значе за друштво и економију, ионако. Битно је да нема тржишта медицинских диплома (или доктората), а богами нема ни оних из сточарства (за писање таквог нечег ипак треба мало више од општераширеног знања о стоци, а то је да крава каже "му".)То ће бити неки докторат туризмологије на Мегадету, или нешто томе сл. (Да опросте назочни туризмолози).

Link to comment

mene je zapanjio razgovor sa jednom mladjom zenom koja je uzimala lepe pare za seminarske i diplomske radove. pricao sam sa njom u vise navrata i shvatio da ona uopste ne razume da radi neku problematicnu stvar. ona jednostavno misli da se to tako radi i da drugacije maltene i ne moze. dakle, od svih njenih rodjaka, prijatelja, ljudi sa kojima komunicira, nema nijedne jedine osobe koja ima problem sa tom praksom. to se jednostavno sada tako radi, nekada si pisao sam, sada platis pa ti pise drugi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...