Jump to content
IGNORED

ABA Fantasy 2012/13


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    36

  • Töölönlahti

    23

  • adasevic

    12

  • Timmy

    6

RSB zamalo da upeca loptu. :)Ja u dve bio ostavio baš puno poena (pa ću imati prostora za upgrade negde tokom ovih par kola), u jednoj malo, a u dve sam trošio agresivno i nije se isplatilo, Lee, Leo i Terrico nisu uopšte bili raspoloženi za saradnju. Dodatno, pajseri sa sajta nisu okačili da je Istvan Nemeth (kog se možda sećate iz Voše) povređen, pa sam savršeno dobrih 35 poena bacio u bunar jer sam im verovao da će čitati mađarske basket sajtove. <_<

Link to comment

U prvom kolu od 42 do 95 bodova. Da mi je neko unapred rekao da cu imati ovoliko,mislio bih da me zeza :DJedan tim koji sam sad tek napravio u startu ima prosek preko 200. Ocekujem da vec u 3.-4 kolu stigne i prestigne ove slepce koji su tu od pocetka. Dodje mi da otvorim novi nalog i da napravim svih 5 novih timova. Sigurno cu bolje proci sa njima nego sa ovim trenutnim.Ne znam sa kim sa vise kiksao: White, Stemberger, Lorbek, Gagic, Bertans... tuga opsta... Kad sam menjao imao sam najveci problem koja 3 izbaciti, tj, koga od ocajnih ostaviti.

Link to comment

Kaže zadarski trener da "pod hitno mora uključiti Chaissona u igru" i matchup mu je Filip. Sabrao 2 i 2 i ubacio ga u 1 tim umesto Mijajlovića iz Skopja, nadam se da me neće ispaliti početničkim indijanisanjem.<_<

Link to comment

Pitam ja kolegu dal ima Gagica u ekipi, jer se povredio. Kad on meni - "Extra!", imam ga na dosta mesta jer sam imao toliko krseva pre njega da menjam da m iodgovara sto ne igra jer ovako ne gubim kredite :lol:

Link to comment

+1Ponesen ocajnim startom resim da pogazim sopstveno fairplay pravilo i ipak napravim 1 tim pred 2. kolo... i stavim Kastropila u isti :isuse:

Edited by jezovuk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...