Jump to content
IGNORED

ABA Fantasy 2012/13


Töölönlahti

Recommended Posts

Ma hajde, neka bude stihijski onda sve, limit na 5, a odustajaće se od timova posredno tako što će se svi manje cimati oko ekipa koje su im posle par kola truba, nema svrhe to institucionalizovati.Kuka i motika ftw! ^_^

Link to comment
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    36

  • Töölönlahti

    23

  • adasevic

    12

  • Timmy

    6

Evo ga Dare :thumbsup:A kazi mi ovo molim te, da li stedeti u u prvom kolu kako bi ostalo novaca za kupovine pred drugo kolo? Tada novac zna da bude jako vredan...
Ne znam... Stari fantazer Dr.Oetker kaže da se valja ostaviti bar 30-40 kinti viška da bi se bolje pazarilo u drugom kolu ako izomašuješ...Ja redovno pazarim za sve pare i to je ružna navika koje treba da se rešim jer to radim i kada imam i 600+ kinti...
Link to comment

Ja sastavio 3/5 ubačenih, verovatno ću jedan izbaciti...Može neko da skenira™ MZT, Zadar i Split, minutaže i slično? Dolaze u obzir i linkovi sa statistikama sa prijateljskih.

Link to comment

2 tima in. Jedva i ovo skrpih, ema se vremena. Cilj je beg sa dna u sigurnost sredine tabele. I jedna stabilna sezona, tj. da ne batalim posle dve nedelje kad prvi put zaboravim da izmenim povredjene.

Link to comment

Utisak dana mi je ova indeksna dominacija Muslija u odnosu na Gagića. Ni u jedan tim nisam odabrao reprezentativca™, nadao sam se da će mrljaviti par kola i uhodati se tamo negde u decembru, pff...Ove ostale što su dominirali uglavnom imam po ekipama (mada je 1 osovina Šakić-Šutalo prošla ispod radara...). Planinić i Romeo malo da smanje turnovers i biće solidne fantasy koke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...