Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

Izvini al ja ne bih poceso dupe za 46$. Sto ne ulozi vise ako verujes u to?
Ha ha, 46 po jednom bitcoinu. Razmisli malo/informisi se pre nego sto kliknes `post`. Kvalitet, ne kvantitet.
Link to comment
Pa koliko si pravog novca ulozio u to?
`Pravi` novac je drustvena konvencija. U stvarnosti je samo parce papira ciju vrednost odrzava poverenje ljudi u sistem. A to poverenje je vrlo krhka kategorija. Upotrebna vrednost konvergira ka 0. Malo da se covek pobrise, opet je suvise mala velicina da bi se obrisao k`o covek.Kada nestane poverenje `pravi` novac postaje to sto jeste, papircic sa slicicom. Bilo mnogo puta i bice. Nemacka, Zimbabve, Srbija, Argentina... nastavite niz.A koliko sam ulozio to nije za forum. Edited by noskich
Link to comment

Shane, o čemu li se ti grudvaš?? :))) Čovek priča koliko danas košta BTC i koliko je zaradio...btw, mene samo interesuje koliko je ovo "bubble" a koliko je realna potreba ljudi za Bitcoinom, ne bi me iznenadilo da je bubble mnogo manje nego što mislimo...

Link to comment
Shane, o čemu li se ti grudvaš?? :))) Čovek priča koliko danas košta BTC i koliko je zaradio...btw, mene samo interesuje koliko je ovo "bubble" a koliko je realna potreba ljudi za Bitcoinom, ne bi me iznenadilo da je bubble mnogo manje nego što mislimo...
koliko si ti zaradio?
Link to comment

Vole te.Ma super je taj bitcoin, moz da bidne ne mora da znaci al niko jos ovde nije reko da je prodo (makar neke) svoje novcice i unovcio u nesto drugo (sobzirom da izgleda svi bitcoin boys su odgovorni ljudi koji ne trose investicije do smrti).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...