Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pocinjem da se nosim mislju da su neredi u Kazahstanu namerno iscenirani kako bi se oborio bitcoin a samim tim i ostali coins....e sad, da li da se unistiti kritpo ili se samo zeli pokupiti sto vise po nizoj ceni? Previse se talasa u DC da se kripto obuzda i nestane .. 

 

Ne znam, ne znam.  

 

Kazahstanci su godinama nezadovoljni predsednikom, gas nije bas toliko skocio da bi izasli na minus 23 da protestuju.  

 

Bas steady pada btc

Edited by mustang
Link to comment

Posle (ne)uspelog Božićnog rally-ja za očekivati je bilo da će pasti, dobro možda ne ovoliko, ali kroz ceo decembar se očekivao pad

Edited by Time Crisis
Link to comment
20 minutes ago, Time Crisis said:

Posle (ne)uspelog Božićnog rally-ja za očekivati je bilo da će pasti, dobro možda ne ovoliko, ali kroz ceo decembar se očekivao pad

 

Mislis li da ima veze sa Kazahstanom obzirom da oni kopaju najvise?

Link to comment
18 minutes ago, mustang said:

 

Mislis li da ima veze sa Kazahstanom obzirom da oni kopaju najvise?

 

To je sad već čisto nagađanje, neki pominju i ovo

 

Quote

Bitcoin fell as much as 9% Thursday and the broader cryptocurrency market was a sea of red, after minutes revealed the Federal Reserve could soon start rapidly cutting back its support for the economy.

 

Link to comment

meni su sumnjivi onih prvoizrudarenih trista miliona by satoshi_himself koji su skoro pomereni sa jednog racuna na drugi

+

kako prolecni izbori ovamo i onamo uticu na kripto situaciju ?

 

sto se tice energije, postoje rudari koji se nakace na obnovljive izvore tamo gde je infrastruktura u povoju i finansiraju njenu izgradnju/proliferaciju do trentuka kada ista moze da posluzi za snabdevanje lokalnih domacinstava (gledala sam neki tjub na francuskom o tome, ako nekog zanima mogu da ga pronadjem... rudari biznismeni sa stavom, beat that)

Link to comment

Jel se baktao neko sa Helium špecijama? Dvojica me ubeđuju da krenem, fora što su naručili opremu koja će im dođe do leta, doduše ima da se kupi sad za odmah ali nekoliko puta veća cena...

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 9.1.2022. at 18:41, desboj said:

Helium

Mom drugaru stigao Bobcat, plaćen ~500€ krajem juna. Od tad do sad se Bgd (on je kod starog Merkatora ugrubo) napunio heksovima za ne poverovati.

Gleda da ga prebaci negde van grada ili na obode, gde nije gužva...

 

Koga zanima više: helium.com

 

U ostalim vestima:

Kosovo’s Bitcoin Miners Selling Equipment After Government Ban

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...