Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

Ne razumem u cemu je problem?

 

Ti si rekla da ces da me ignorises, i to je tvoja odluka. 

3 hours ago, mustang said:

 

Sta je sa tobom?! Jesam li ti rekla da mi se ne obracas... Nemoj me terati da budem nepristojna. Najozbiljnije, ostalo je jos 5% moje tolerancije prema tebi da budem kulturna. Prosto ste mi se ogadili i smetate mojoj carobnoj auri. Razumem da sam neodoljiva....al kad nema svrhe, nema. Treba vas ignorisati i uzivati samo u prijatnim ljudima i lepotama koje oni pruzaju. 

Neces da budes nepristojna?

 

3 hours ago, mustang said:

Fyi, berzu picim aktivno jos od marta 2020 kad su mi zatvorili biznis.... zamisli za vreme trampa. Now off medju svoje sektase i ljubite bulje jedni drugima. 

 

Ili ipak hoces? 

 

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

Jos jednom mi se obratis, klikcem report. 

Samo napred. 

 

Ti si donela odluku da mene ignorises. Tvoja odluka ne obavezuje mene da ti reciprocno uzvratim.

 

Sve sto pises na forumu je podlozno diskusiji, od strane svakog ucesnika. Ako ti se taj koncept ne svidja, predji na blog pa na blogu banuj po svom nahodjenju.

Link to comment

 

Quote

Da podsetimo, Mask je u sredu najavio da bi Tesla mogla prestati da prima bitkoin, zbog zabrinutosti za prirodnu sredinu usled velike potrošnje energije prilikom obrade transakcija.

 

jao mica, kako se on brine ...

  • +1 1
Link to comment

Ima i veze sa najavom kineza oko kriptovaluta i njihovog koriscenja u njihovom bankarskom sistemu i suprostavljanjem Amera jer dolar kao rezervna valuta.

 

Kvalitetna panika medju ljudima koji imaju btc,komsija ima 1,pizdi ceo dan kod mene,dosta me ovo podseca kad je btc skocio na 23 hiljade,pa se survao na 2,7 hiljada,znam dosta ljudi koji su tu pukli,postali nestrpljivi,posle izvlacili sta su ulozili.

  • +1 1
Link to comment

Takodje,nije lose ko sad zeli da kupi altove,deluje da ce ovo jos dole.Alavi su ljudi,ortak cekao da izadje btc na 70K,ja mu pricao da ranije izadje,ali ne,alavost je cudo.

  • +1 2
Link to comment

Pa da,sad videh da su Kinezi uveli neke regulacije oko kriptovaluta.

 

Naravno,kako to biva,i menjacnice su zatvorile radnje,barem neke.Ko bi rekao.

Edited by Bogotac
Link to comment
On 16.5.2021. at 14:42, mustang said:

 

Digla sam ruke od toga. Treba ljudi da krenete sa otc da se bavite, mogu vas uputiti koga da pratite na tviteru, udjete izadjete, mozete lepo da zaradite. Kad sam ja idiot to naucila i to mi je sad glavni izvor prihoda...sve osnovno mogu da vas naucim...

 

 

 

Pa daj tog sa twittera da vidim valja li cemu, ako nije mnogo komplikovano. Ja sam presao na kesh ima vec dva meseca. Sve je prenaduvano, nema se vise sta pazariti, nema gde vise gore, moze samo u suprotnom pravcu. Jedino je ostalo zlato za dzabe, ali ga Bajdenovci opasno kontrolisu sa 10 years yields i pokusavajuci vestacko disanje na jadnom dolaru u komi. Ali ne smem u zlato jos za sve pare, nije iskljucen jos jedan pad od 20%. Uskoro ce da se vine i onda ...... neki kazu 3 somica, neki 6, a moze se videti i 10K.

 

Cenim, moze do 2500-2700 sigurica. To bi za moje rudare znacilo 100%, meni dosta, taman da isplatim skolu za dvoje dece i to je to, onda moze i prevremena penzijica :).

 

Bitkojne mojne, to je za mladje ljude, koji imaju vremena da zarade i nadoknade prokockano.

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment

Ne bavim se big boards, berza gde su zlato, tesla, amazon vec market koji se zove penny stocks-over the counter stocks... Znaci kupujes stocks u vrednosti od penija kad izadju a onda prodajes ako ne isti dan, uglavnom u toku sledece dve nedelje. Ili neke druge peni stocks koji imaju dobar background. 

 

Moras da si na otvaranju berze sto je za mene 6:30ujutru Pacific time, sto je za mene katastrofa. Al tad je najveca akcija. Moram da ustanem u fakin 5-5:30am da dorucjujem i povratim se.. Pa natenane na kauc sa kafom u moju kancelariju :D

 

Iscitaj malo otcmarkets.com pa ako ti odgovara poslacu ti linkove za tviterase koje pratim i jednog na telegramu

 

I sa coin cu uskoro ozbiljnije, nego ne mogu na sve strane. Imam bas dosta obaveza koje moram da resim. 

 

Al ako hoces neki stock od tih velikih, preporucujem po treci put ovde fisker FSR. Sad je bas dole, odlican za kupovinu

Edited by mustang
Link to comment

Aha, penny stocks, malo sam lenj da to pratim, a lenjost je opasna na berzi.

Ovaj Fisker je interesantan, high risk high reward, mozda se i ucipim, nikad cuo ali ima dobar potencijal, vrlo interesantna prica i ozbiljna, udruzili su se zayebanim igracima (Magna-Steyr-Puch, Foxconn), zahvaljujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...