Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

On 12.1.2021. at 4:56, Skyhighatrist said:

U trenutku kad je pyc ovo pisao, BTC je koštao ~$300, a kad je otvorio topik, septembra 2012. verovatno ispod $10.

 

Nismo prepoznali trenutak, jbg...

 

Ed: alternativci pak nisu ni blizu, ni po ceni ni po zapreminitm trgovanja

nadam se da je  pyc danas doslovce multimilioner :)

  • +1 4
Link to comment

Sinoć pričam sa ekipom o tome, priče "uložio pa puko", "nakupovao se silnih nekretnina", "uhapšen u istrazi pranja novca", "zaboravio šifre"... Ko je blesav da se jebava s time, neka ga, mada im rast potrošnje el. energije ne opraštam. Iste priče smo imali i pre dve-tri godine kada su isto skakale vrednosti i pojavljivale se nove valute. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam juce iskopala exodus i coinbase posle godinu dana...sicu neku sam ostavila na balansu da zaplacem. I ostalo mi da nadjem jos jedan na kojem sam trejdovala, pocinje na b ili d... Kad se ofarbam probacu da nadjem

 

 

Link to comment

Jeste!

Idem da vidim da nisam tu neke coins pokuila

 

Merci, merci

 

Al danas me na ameritrade ladno blokirali da ne mogu da trejdujem

 

Edited by mustang
Link to comment

O my, o my, o my

 

Jos ce klince da banuju za gameshop, skinut kanal sa discorda, pre ce doneti nov executive order za short squeeze i pumpovanje nego za nov stimulus cek, mark my words. Klin se klinom izbija al ne vazi za wall street... Pa mamu im! Nema pravde. Fucking hedge funds, investors i wall street :fur:

Zbog toga mi i bio blokiran racun jutros... 

Link to comment

Ludaci pokušavaju da urade sa Dogecoinom sličnu stvar kao sa GameStop akcijama, neko na Redditu proglasio da je Dogecoin kripto GME. Kupuju i zadržavaju, pumpaju vrednost do meseca kažu. 

Prilično velik obim trgovine, cena je skočila nekoloko puta i ušli su u top 10 najvrednijih kriptovaluta. 
Lift-Off Moon GIF by Stakin

To The Moon Meme GIF
Walk Cryptocurrency GIF

 

Prilično zabavna stvar, ispratite samo #Dogecoin na Tviteru. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...