Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

2 hours ago, maharaja said:

većina ljudi kupuje koine preko sajtova poput coinbase, a oni itekako imaju provizije i nisu ništa drugo nego posrednici. I to vrlo skupi posrednici.

ti bas navede coinbase koji meni najmanje uzme...od $1 pa do 1.5% sto je vrednost duplog espresa

za razmenu je besplatno kao i na vecini drugih sajtova za kupovinu i prodaju. 

 

naravno da svi gledaju da zarade. ali nema drzave ni bankarskog sistema da to ogranicava i dodatno naplacuje. mislim, kad se sve to sabere i oduzme, sve je to isti qrc....

Link to comment
49 minutes ago, renne said:
4 hours ago, Bogotac said:
Jel se neko na forumu ozbiljnije bavi ovim,mislim kupuje,prodaje coine ili se bavi kopanjem?

Da, što?

Razmisljam da se ozbiljno bavim time,pa zato,svaki savet je dobar

Link to comment

jebote renne aaaaaa! 

pa kad ce nego sad dok padaju cene...od sutra skacu vebrovatno(kao i svaki ponedeljak skoro, mada je Bozic sutra) ...mozda od utorka

 

i sto rece onom malom da ne moze da se kopa lit kad svaki asic podrzava litecoin? 

odvlacis mladez da ne potrose pare? :)

Link to comment

Ja isto kao Mustang. Kupujem po malo i pratim, ne palim se previse i naoruzala sam se strpljenjem :) Nisam jos izvlacila novac, ali znam ljude koji jesu. Cex.io bi trebalo da obavlja posao. Sto se tice tog saveta za kupovinu ili ne ovih dana, i pored vikenda i Bozica, eto recimo da se slazem da je vreme nestabilnije nego inace, i da mozemo da ocekujemo neke promene, konkretno ovo sa ltc-om mi je sumnjivo, ali pricam samo intuitivno i laicki. I eto, ne bi me iznenadile neke velike promene do nove godine sto moze da ukljuci i istrebljenje pojedinih novcica, ali i extremno suprotno, ucvrscivanje istih ili drugih.

 

Meni deluje da je situacija, ili pritisak  na kriptou trenutno nesto ozbiljniji, konkretno prosle i nedelje pred nama, ali mozda sam samo pod utiskom hajpa, ljudi koji se mahnito ratosiljaju novcica, ukljucujuci ovog Charile Lee-ja :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...