Jump to content
IGNORED

Da li biste se ubili i pod kojim uslovima?


Amelija

dakle?  

62 members have voted

  1. 1. da li biste?

    • zašto da ne, već sutra ako treba
      19
    • nikako, nikada
      6
    • samo ako bih bio mlogo bolesan
      16
    • samo ako ne bih imao više novaca
      6
    • samo ako ne bih imao sreće u ljubavi
      4
    • samoubistvo je osnovno ljudsko pravo
      27
  2. 2. koji način preferirate?

    • u svoja 4 zida
      25
    • teatralno ali da ne smetam nikome
      10
    • tearalno ali da još nekog zajebem
      22
    • hladno oružje
      3
    • toplo oružje
      9
    • otrov
      11


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cmrlj

    8

  • Прслин

    7

  • Indy

    6

  • mire

    6

Sto se mene tice, ubio bih se kad bih oboleo od teske i neizlecive bolesti, kako bih postedeo sebe i bliznje prizora svog mrcvarenja, ili ako bih recimo postao narkoman koji ne uspeva da se skine, iz istih razloga.
samoubistva narkomana su dosta rijetka.
Link to comment

Oсим ако комплетно дрогирање хероином или бар оверавање не рачунаш у самоубиство, онда су нешто чешћа.

Link to comment

Ja znam mnoge kockare koji su bili ili su jos uvek duzni ozbiljne pare ali se drze nekako, osim sto su pojedinci pretpreli fizicke torture od ljudi kojima duguju. Mada znam i za par primera gde su se ljudi ubili zbog dugova, a jedan je pre 10ak godina aktivirao bombu u kolima dok je pricao sa tim kojem je duzan i sjebao obojicu.Sto se mene licno tice, nikad u zivotu nisam pozajmio ni jedan dinar za kladjenje ali znam da sam se raspadao od muke kad sam spickao 750 evra za mesec dana. Sad sam poceo da igram na crtu ovamo gde radim i u minusu sam 100 evra ali i zbog tih pisljivih 100 evra ne mogu da spavam kako treba, to mi je 'ladno pola plate. A opet, pre toga sam i nakockao prilicno vise od te sume ali pozajmio ujaku 120 (koje ce mi vratiti ko zna kad jer ne radi) i kevi 70, platio 150 majstoru za neke zajebancije na kolima... Sve u svemu, mislim da kladjenje coveka vise ubija polako, samo ekstremni slucajevi zavrsavaju kobno.Kad gledam ovako generalno, nevezano samo za kocku, mislim da su mnogo manje sanse da roknem sebe nego nekog drugog, daleko bilo. Sisa sam, ne bi' imao snage da prelomim jer se nekako bas mnogo volim.

Link to comment

Čitao sam, davno, knjigu J. Strikovića, "Samoubistvo i Apsurd. Pamtim je kao prilično interesantnu. Opisuje intelektualne mehanizme koji će uslovno zdravu osobu dovesti do zaključka da je manje besmisleno da se ubije nego da nastavi da živi. Ne znam da li bih sad, kad sam, je l' te, ruganje.gifzreliji, imao isto mišljenje o njoj.

Link to comment
Ne ide ti ovo sa prethodnim pasusom, jbg
Pa dobro, volim i da se kladim ali uglavnom umereno, uz tek povremene izlete u ludilo. Ponavljam, nikad nisam pozajmio ni dinar za kladjenje a to sto sam spicio svoje pare je sasvim druga prica. Neko pusi travu ili jace droge, neko placa kurve, neko pije svaki dan, neki rade sve to... ja samo kladjenje, od kojeg cesto i bude nekih para a i radi adrenalin, jbg.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...