Jump to content
IGNORED

Da li biste se ubili i pod kojim uslovima?


Amelija

dakle?  

62 members have voted

  1. 1. da li biste?

    • zašto da ne, već sutra ako treba
      19
    • nikako, nikada
      6
    • samo ako bih bio mlogo bolesan
      16
    • samo ako ne bih imao više novaca
      6
    • samo ako ne bih imao sreće u ljubavi
      4
    • samoubistvo je osnovno ljudsko pravo
      27
  2. 2. koji način preferirate?

    • u svoja 4 zida
      25
    • teatralno ali da ne smetam nikome
      10
    • tearalno ali da još nekog zajebem
      22
    • hladno oružje
      3
    • toplo oružje
      9
    • otrov
      11


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cmrlj

    8

  • Прслин

    7

  • Indy

    6

  • mire

    6

Kako nikad? jab se ubio cim bih skontao da sutra vise necu mocu da se ubijem. Ubio bih se ako je ostanak u zivotu veci bol od samoubistva. Ili ako znam da me ceka ponizenje i tako to...

Link to comment

ne slažem se sa nautilusom. svako živi svoj život, a sumnjam da neko ozbiljno uzima samoubistvo u obzir ako nije iscrpeo svu energiju koju ima za život, ili ako ne trpi neizdrživ bol.mislim da je osuđujuća reakcija tih okoline zapravo sebičan čin, jer kad se neko ubije, ne gledaju šta je taj nesrećnik trpeo, nego kako se sami osećaju.jer ako neko već hoće da se ubije, to znači da mu ljubav bližnjih, iako ju je svesan, nije dovoljna, a ne da je nije uzeo u razmatranje. a nastavljati život samo zbog bližnjih, kad bi najradije prekinuo ne deluje kao neko zadovoljavajuće rešenje, barem bi mene tako nešto bacilo u još veći očaj.

Link to comment

+1 sebicni su oni koji coveku oduzimaju cak i pravo da raspolaze sopstvenim zivotom. ovo mi jedino ne vazi ako imas sitnu decu. sacekaj malo da porastu pa se onda pozdravljaj sa zivotom.

Link to comment

Чекајте, значи има ментола који сериндају другима како да се убију а онда оду својим путем срећни што су испали паметни, па ако се неки депресивац после тога рокне по тим детаљним упутствима (или на неки свој начин, подстакнут нечијим лицемерним просеравањем о слободи), њима дође мило? Или свеједно јер је то, је л' те, свачије право? :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...