Jump to content
IGNORED

Srbija na razmeđu 1990/91.


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    109

  • henrik larsson

    59

  • Yoda

    52

  • Prospero

    48

Hoće li ova projekcija smanjiti broj glasača Dveri u NS?
Ne znam. Znam da nece ni povecati tvoju pisu.@ saljivciJanketicu su na njegove oci cetnici zaklali majku Edited by Mp40
Link to comment

verovatno nikakve

misa janketic bio clan SPS-a? pa jebiga i miroslav ilic. niko nije savrsen.
bio je i to jako. Tamo na pocetku do sredine 90ih Edited by Mp40
Link to comment
niko nije savrsen.
Cudan nacin da se kaze "podrzavao je zlocinacku, ratnohuskacku i genocidnu politiku".I sada ima obraza da prica o politickim zloupotrebama. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Cudan nacin da se kaze "podrzavao je zlocinacku, ratnohuskacku i genocidnu politiku".I sada ima obraza da prica o politickim zloupotrebama.
cudan nacin da se napise 'voda' :Dpa mozda je dosao k sebi. poput n. samardzica i b.srbljanovic.
Link to comment
Cudan nacin da se kaze "podrzavao je zlocinacku, ratnohuskacku i genocidnu politiku".I sada ima obraza da prica o politickim zloupotrebama.
Meni je cudnije da je glumio u najjadnijoj prectavi svih vremena "Djeneral Milan Nedic" znajuci ovo sto znam o njemu.Medjutim, on je oduvek, otkad je pokrenuto pitanje pardonizacije bradatih krvavih govana, bio veoma glasan i aktivan protiv toga...Jbg, jako mi je zao sto moje stavove o NOBu u skupstini dosledno odrazava jedino SPS... Ostali imaju pametnija posla...
Link to comment
Cudan nacin da se kaze "podrzavao je zlocinacku, ratnohuskacku i genocidnu politiku".I sada ima obraza da prica o politickim zloupotrebama.
Ne bih da teram vodu na Dačketovu vodenicu, ali ko se seća, tada je SPS od strane mnogih bio viđen i kao brana pred naletom četništva u liku Vuka Draškovića. Teofil objasnio nedavno u Vremenu, ali je tekst nažalost zaključan.
Link to comment
Ne bih da teram vodu na Dačketovu vodenicu, ali ko se seća, tada je SPS od strane mnogih bio viđen i kao brana pred naletom četništva u liku Vuka Draškovića. Teofil objasnio nedavno u Vremenu, ali je tekst nažalost zaključan.
'noz' je u bosni izazvao vise straha nego slobodan milosevic do 1991. godine.
Link to comment
'noz' je u bosni izazvao vise straha nego slobodan milosevic do 1991. godine.
Pa, da, s tim što su se oni osvestili kad je počelo da ih odvodi. A u Srbiji je ta zabluda potrajala. Nikad neću zaboraviti mog pokojnog dedu, bivšeg partizana, kako priča da će Drašković da nas uvuče u rat, a "barut smrdi, ne miriše". Naravno, celog života glasao za SPS.
Link to comment
Ne bih da teram vodu na Dačketovu vodenicu, ali ko se seća, tada je SPS od strane mnogih bio viđen i kao brana pred naletom četništva u liku Vuka Draškovića. Teofil objasnio nedavno u Vremenu, ali je tekst nažalost zaključan.
Ako sam ja '91, sa 18 godina, mogao da izvalim da je SPS zlo (a pritom nisam bio četnik, pa da se time objasni animozitet), mislim da je iluzorno tražiti opravdanja za odraslog normalnog čoveka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...