Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

Jeste DS marketinska agencija ali ima tu tih nekoliko bas sa nekakavom svojom licnom misijom i onda im je jos lakse da proguraju svoje kad ostale zabole dupe za sve.

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

i sta ide posle, ako prodje ova rehabilitacija? isti kljuc sleduje za ljoticevce i nedicevce?
Posle onakvog obrazloženja povodom nastradalih "žandara" od ŽJ Španca ništa me ne bi iznenadilo. Ali meni je i dalje nekako nezamislivo.
Link to comment
i sta ide posle, ako prodje ova rehabilitacija? isti kljuc sleduje za ljoticevce i nedicevce?
za nedicevce da, za ljoticevce - tesko.no, verujem da je prva sledeca stvar posle rehabilitacije Mihailovica - delimicna kriminalizacija partizanskog pokreta. pocece se od optuznice protiv Jova Kapicica i prosiriti na izabrani krug pojedinaca koji su se istakli u borbi protiv cetnika. to je potpuno logican potez, nemoguce je da ce ostati na ovom ekvilibrijumu u kome zvanicna Srbija tvrdi da su jedni antifasisti ubijali druge. to ne biva. cetnici ce biti jedini antifasisti, a partizani ce biti agenti Kominterne, koji, kao u presudi onog sudije u slucaju rehabilitacije belocrkvanskih zandara, "ruse drzavu i poredak". to je ideja, a ne nekakvo nacionalno pomirenje.
Link to comment
i sta ide posle, ako prodje ova rehabilitacija? isti kljuc sleduje za ljoticevce i nedicevce?
Da pa šta? Vratili su na prošlim izborima SPS u život i napravili monstruma, a neko je pre neki dan na ovom forumu objašnjavao da su Dveri njihov genijalni produkt, koji će baciti DSS ispod cenzusa. Rehabilitovaće i Adolfa Hitlera ukoliko im to omogućuje ostanak na vlasti.
Link to comment

To je neminovno. Već vidim, kako stvari stoje, nove udžbenike istorije za osnovce. Dovoljno je jedna generacija da to svari i gotovo. A to će zavisiti od jednog šugavog pomoćnika bilo u min prosvete, bilo u pravosuđu.

Link to comment

Citao sam u jednoj zbirnoj biografiji Staljinovih generala da su Rusi, u ono tuzno vreme pocetka devedesetih, toliko mrzeli komunizam da su za inat zeleli da podignu spomenik generalu Vlasovu, koji se dobrovoljno javio da se za Hitlerov racun bori protiv Crvene armije. E to me podseca na nas i ovo rehabilitovanje Mihailovica.

Link to comment
za nedicevce da, za ljoticevce - tesko.no, verujem da je prva sledeca stvar posle rehabilitacije Mihailovica - delimicna kriminalizacija partizanskog pokreta. pocece se od optuznice protiv Jova Kapicica i prosiriti na izabrani krug pojedinaca koji su se istakli u borbi protiv cetnika. to je potpuno logican potez, nemoguce je da ce ostati na ovom ekvilibrijumu u kome zvanicna Srbija tvrdi da su jedni antifasisti ubijali druge. to ne biva. cetnici ce biti jedini antifasisti, a partizani ce biti agenti Kominterne, koji, kao u presudi onog sudije u slucaju rehabilitacije belocrkvanskih zandara, "ruse drzavu i poredak". to je ideja, a ne nekakvo nacionalno pomirenje.
sve si reko
Link to comment

A usput me ludački zanima da li Čeda Jovanović i njegova građanska ekipa ima šta da kaže ovim povodom, pošto bi to neminovno rasturilo njegov novostvoreni pokret?

Edited by Anonymous
Link to comment
ja mora da sam blago retardiran, al' ne razumem na cije glasove cilja DS ovom rehabilitacijom, ako je uopste bude.
DS je i levo i desno. DS je i vazduh i voda.
Link to comment
Pokenjam im se na leđa iz jednog jedinog razloga: što zarad jeftinog populizma pucaju u osinjak i podgrevaju večnu patkometrijsku priču, bez koje stanovnici ovog tužnog regiona očito gube smisao postojanja.
Mislim da je glavni cilj ovog sranja isti kao i ostalih; skrenuti narodu pogled s tanjira.
ne dokazuju nista. to je njihova ideologija, jedina u kojoj su dosledni.
Govna ne posuduju ideologiju. Govna smrde.
Link to comment
A usput me ludački zanima da li Čeda Jovanović i njegova građanska ekipa ima šta da kaže ovim povodom, pošto bi to neminovno rasturilo negov novostvoreni pokret?
Oni su to vec uradili dovodeci Vuka.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...