Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

Toma ne mora da rehabilituje nikog. Za njega se zna da je na pravoj strani. Ovi ne znam šta ovim dokazuju. I kome.
ne dokazuju nista. to je njihova ideologija, jedina u kojoj su dosledni.
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedina ideologija u kojoj su oni dosledni je ostajanje na vlasti po svaku cenu i drpanje do smrti.

Edited by henrik larsson
Link to comment
Jedina ideologija kojoj su oni dosledni je ostajanje na vlasti po svaku cenu i drpanje do smrti.
duboko sam uveren da rehabilitacija ne donosi glasove (niti ih oduzima). no, to ne mogu dokazati pa necu insistirati na tezi.
Link to comment
da, manjine će biti van sebe od sreće zbog tog poteza...
I manjine, a i susedi. A neki od suseda će se jednog dana pitati o našem prijemu u EU, ali koga to sad interesuje, sad je bitno namaći još koji glas.edit:^Naravno da ne donosi, ali njihovi tankovi mozgova misle da donosi. Edited by Anonymous
Link to comment

Imaju ideale? Pokazuju svoje lice na osetljivoj temi na mesec i po pred izbore? Ne znam... Ne kažem da nekima od njih to nisu i ideali, ali od kad se kod nas stranke na pred izbore rukovode idealima?

Link to comment
duboko sam uveren da rehabilitacija ne donosi glasove (niti ih oduzima). no, to ne mogu dokazati pa necu insistirati na tezi.
Nema veze da li u stvarnosti oduzima ili donosi, može da bude u pitanju i genijalan Šaperov plan u sred kampanje.
Link to comment
Imaju ideale? Pokazuju svoje lice na osetljivoj temi na mesec i po pred izbore? Ne znam... Ne kažem da nekima od njih to nisu i ideali, ali od kad se kod nas stranke na pred izbore rukovode idealima?
ako ti ideali nisu stetni po kampanju, zasto ne. no, kad razmislim, rehabilitacija, iako sama po sebi ne donosi Bog zna koliko glasova, ipak ce izazvati poplavu korisnog antihrvatskog i antimuslimanskog sentimenta u zemlji, putem medijskog fidbeka koji se odvija na sledeci nacin:1) govno se rehabilituje 2) protiv toga se pobune manjine, komsije i ostali izdajnici3) javnost se homogenizuje i pusta bodlje, u refleksu samoodbrane.sacekajte par dana pa cete videti. pretpostavljam da ce svi igrati svoje uloge onako kako je predvidjeno. NVO sektor je prvi poceo, a ostaje da se vidi kako ce njihovo saopstenje biti tretirano.meni je malo bizarno da u nekakvoj parlamentarnoj demokratiji ponovo moram da biram izmedju celokupnog establismenta i NVO sektora i da mi je potpuno jasno na cijoj sam strani. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
I manjine, a i susedi. A neki od suseda će se jednog dana pitati o našem prijemu u EU, ali koga to sad interesuje, sad je bitno namaći još koji glas.edit:^Naravno da ne donosi, ali njihovi tankovi mozgova misle da donosi.
Ne misle. Ovo je tacno hir tih cetnickih unuka. Tih poganih Homena i slicnih... Onaj frfljavi moron iz Krusevca, onaj Otporas Milivojevic, sto podrgeva sendvice u laptopu u skupstini, prvo pada na pamet. Mislim da cetnika vise ima u danasnjem DS nego u SNS, ma kako vam to suludo zvucalo!Vecina ljudi u Srbiji ne voli Drazu i cetnike. Jos uvek.
Link to comment

ovo je prica o pravednom revansu kojom ce biti trovani ljudi generacijama.ovo je prica o pravdi sve do srebrenice kojom ce se trovati decurlija.o cekanju povoljnih okolnosti. jasno je da ne postoji ni vlast ni opozicija u srbiji.jel video neko nezadovoljnog opozicionara u srbiji? u odnosu na milosevica ovi su kancerogeniji X puta

Link to comment
Imaju ideale? Pokazuju svoje lice na osetljivoj temi na mesec i po pred izbore? Ne znam... Ne kažem da nekima od njih to nisu i ideali, ali od kad se kod nas stranke na pred izbore rukovode idealima?
Ovo je proces koji dugo traje. Kostunica nam je na neko vreme zamutio sliku Tadica.
Link to comment
ako ti ideali nisu stetni po kampanju, zasto ne. no, kad razmislim, rehabilitacija, iako sama po sebi ne donosi Bog zna koliko glasova, ipak ce izazvati poplavu korisnog antihrvatskog i antimuslimanskog sentimenta u zemlji, putem medijskog fidbeka koji se odvija na sledeci nacin:1) govno se rehabilituje 2) protiv toga se pobune manjine, komsije i ostali izdajnici3) javnost se homogenizuje i pusta bodlje, u refleksu samoodbrane.
Vidiš, ja nekako imam utisak da javnost u Srbiji sve manje zanima takva tematika, nauštrb onih egzistencijalnih, tako da će ipak biti da je to Šaperov genijalan plan.
Link to comment
Mislim da cetnika vise ima u danasnjem DS nego u SNS, ma kako vam to suludo zvucalo!Vecina ljudi u Srbiji ne voli Drazu i cetnike. Jos uvek.
Ne znam koliko ti se dopada, ali većinu ljudi u Srbiji nije briga uopšte za Dražu i četnike. Što se tiče toga gde koga ima više - znam da tebe diferencijacija četnika između sebe ne interesuje previše, te ću preskočiti.
Link to comment
Ne misle. Ovo je tacno hir tih cetnickih unuka. Tih poganih Homena i slicnih... Onaj frfljavi moron iz Krusevca, onaj Otporas Milivojevic, sto podrgeva sendvice u laptopu u skupstini, prvo pada na pamet. Mislim da cetnika vise ima u danasnjem DS nego u SNS, ma kako vam to suludo zvucalo!Vecina ljudi u Srbiji ne voli Drazu i cetnike. Jos uvek.
Ne loži se, DS je jedna gigantska marketinška agencija, jebe se njima i za četnike i za partizane.
Link to comment

Da, ovo je klasična srpska politika u pojavnom obliku. Svima se jebe za sve, ali se nepogrešivo vuku potezi štetni po državu. Nekako ne mogu da se otmem utisku da je to velikim delom upravo zato što se svima jebe za sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...