Jump to content
IGNORED

Procesi sudskih rehabilitacija


Mp40

Recommended Posts

A pri tom ne znam ni radi kog populizma, ne znam koliko će glasova tako nečim dobiti, a neke će i izgubiti. Kao da to rade da bi oteli glasove SPO-u, što je van svake pameti, pa tako i dalje ne vidim zašto to čine. Potpuno nepotrebna stvar, a može imati nepredvidive posledice.
+1Niti će doneti neke glasove, niti će ih baš puno odneti... Eventualno, i to što odnese, otići će LDP-u... Totalno bez smisla, osim da se ispune neki lični hirovi...
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    150

  • Filipenko

    133

  • kim_philby

    98

  • MancMellow

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

A pri tom ne znam ni radi kog populizma, ne znam koliko će glasova tako nečim dobiti, a neke će i izgubiti. Kao da to rade da bi oteli glasove SPO-u, što je van svake pameti, pa tako i dalje ne vidim zašto to čine. Potpuno nepotrebna stvar, a može imati nepredvidive posledice.
Siguran sam da će Zukorlić lijepo zajahati na ovom idiotizmu. Edited by ArleKino
Link to comment
Siguran sam da će Zukorlić lijepo zajahati na ovom idiotizmu.
A to da, pa to su te (ne)predvidive posledice. Još jednom - potpuna, apsolutno nepotrebna, glupost.
Link to comment

meni samo nije jasno kako ne vidite da je ovo ono sto se u ideoloskom think-tanku DS-a dozivljava kao drzavotvorna politika. na odredjeni nacin ovo je 'smesno' koliko i kostunicina kosovska preambula. to je tanc na koji ce se igrati u nekom narednom periodu i u koji ce svaki put da se upre prstom kada neko nesto prikenja o razlicitim sovinistickim eskapadama nase politicke scene.

Edited by kim_philby
Link to comment
Ne znam zbog cega ali ja nekako i dalje mislim da oni to ipak nece uraditi. To je bas nekako velika sramota i velika svinjarija moze da ispadne. Znam da su sebicni, pokvareni, samozivi i poremeceni ali... Mislim da ce neki Micun, neki... ma, ne znam... Da ce neko reci: e, zajebite! Ovo je stvarno previse!!
Na kakvu svinjariju mislis? Ko ce da organizuje tu svinjariju?Mogu da ga rehabilituju i nece se desiti ama bas nista, bice mozda 200 ljudi na nekom protestu koji ce cuvati isti broj policajaca.Stavise, ubedjen sam da se ne bi protestovalo ni protiv rehabilitacije Ljotica. Ova zemlja ga je ispusila kad su u pitanju bilo kakvi protesti, jer niti postoje jaki sindikati, niti postoji partija koja ce organizovati protest i vise od 200 ljudi.
Link to comment
Cekam da prikupim neke informacije o eventualnim protestima pa cu javiti. Bilo bi zaista sramotno da u BG sve prodje potpuno nemo i tupo u petak...
Proći će nemo i tupo.
Ne znam zbog cega ali ja nekako i dalje mislim da oni to ipak nece uraditi. To je bas nekako velika sramota i velika svinjarija moze da ispadne. Znam da su sebicni, pokvareni, samozivi i poremeceni ali... Mislim da ce neki Micun, neki... ma, ne znam... Da ce neko reci: e, zajebite! Ovo je stvarno previse!!
Hoće uraditi.A onda će se verovatno ovde pojaviti neki genije da pametuje kako su na taj način otkinuli Tomi koji delić procenta glasova.
Link to comment

Iako u principu nemam naviku da se oglašavam po pitanju ovako teških i svakako bolnih tema po ceo naš narod i društvo, apelujem na sve da pronađu iskru božanske ljubavi u sebi i dobro razmisle šta im je činiti. U dobru se ne ponesi, u zlu se ne ponizi.

Link to comment
meni samo nije jasno kako ne vidite da je ovo ono sto se u ideoloskom think-tanku DS-a dozivljava kao drzavotvorna politika. na odredjeni nacin ovo je 'smesno' koliko i kostunicina kosovska preambula. to je tanc na koji ce se igrati u nekom narednom periodu i u koji ce svaki put da se upre prstom kada neko nesto prikenja o razlicitim sovinistickim eskapadama nase politicke scene.
Дражавотворна!!
Na kakvu svinjariju mislis? Ko ce da organizuje tu svinjariju?Mogu da ga rehabilituju i nece se desiti ama bas nista, bice mozda 200 ljudi na nekom protestu koji ce cuvati isti broj policajaca.Stavise, ubedjen sam da se ne bi protestovalo ni protiv rehabilitacije Ljotica. Ova zemlja ga je ispusila kad su u pitanju bilo kakvi protesti, jer niti postoje jaki sindikati, niti postoji partija koja ce organizovati protest i vise od 200 ljudi.
Nisam mislio ni na kakav nered ili tako nesto. Ovde nema toga ni kad ljudima uzmes lebac... Nisam mislio na direktan neciji bes i akt u afektu nego na to kakve sve dalje odvratne poteze ovo pokrece. Znas da svaki ludak ceka da njegov oponent ludak napravi nesto pa da i on moze. Mada, sve sto radimo, sebi radimo. Ovi ostali (Hrvatska) su se ipak odlucili za nesto normalnije puteve i ostavili nas da glodjemo Drazine kosti i pustamo govna na vlasti da jacaju sisteme za permanetno odrzavanje sranja.
Link to comment
meni samo nije jasno kako ne vidite da je ovo ono sto se u ideoloskom think-tanku DS-a dozivljava kao drzavotvorna politika. na odredjeni nacin ovo je 'smesno' koliko i kostunicina kosovska preambula. to je tanc na koji ce se igrati u nekom narednom periodu i u koji ce svaki put da se upre prstom kada neko nesto prikenja o razlicitim sovinistickim eskapadama nase politicke scene.
Svesrpsko pomirenje. Sabornost. Regresija. Brisanje proslosti. Zaglupljivanje naroda. Anticivilizacija. Edited by bergasa19
Link to comment

Pa sire gledano, ovaj cin nece DS-u doneti glasove kratkorocno, ali se rehabilitacijom Draze pravi solidan iskorak udesno, jer postaje ocigledno da bez nacionalizma, bez nacionalnog identiteta i prkosa Evropi, tesko moze da se uradi ista ozbiljnije na izborima. Samo sto ne mislim da su izbori poenta, nego generalno iskorak udesno, plus je ovo period krize i treba se sto vise udaljiti od komunistickih ideja... Fasizam polako kuca na vrata, samo je pitanje oce li proci kroz vrata ispod Djilasove miske ili mozda Vuciceve.

Link to comment
Pa sire gledano, ovaj cin nece DS-u doneti glasove kratkorocno, ali se rehabilitacijom Draze pravi solidan iskorak udesno, jer postaje ocigledno da bez nacionalizma, bez nacionalnog identiteta i prkosa Evropi, tesko moze da se uradi ista ozbiljnije na izborima. Samo sto ne mislim da su izbori poenta, nego generalno iskorak udesno, plus je ovo period krize i treba se sto vise udaljiti od komunistickih ideja... Fasizam polako kuca na vrata, samo je pitanje oce li proci kroz vrata ispod Djilasove miske ili mozda Vuciceve.
Djilasove...Vučić je bio, a i ostaće, marginalac...
Link to comment
Djilasove...Vučić je bio, a i ostaće, marginalac...
Djilas je onaj lik sto ga Christopher Walken dohvati za ruku u "Dead Zone" i vidi koliko je to opasan gad u buducnosti pa resi da ga sredi, ne zaleci da u toj borbi da i zivot svoj.TDZ.jpg
Link to comment
pa suvise slabo stoje. sad su oni burzuji skoro da nema nekog da nema firmu ako dodje toma sledi im jedna sudbina bogoljuba. mora se po svaku cenu namaci jos koji procenat manjinski glasovi nisu dovoljni ni vrtoglavi rast popularnosti sps-a.
da, manjine će biti van sebe od sreće zbog tog poteza...kao što rekoh, lep deo onog što ovim dobiju (a to je stvarno pitanje koliko je, jer uopšte nemam utisak da ta priča nešto mnogo ljude zanima) će istim potezom izgubiti. Neka računica verovatno postoji, ali ili je ja ne razumem ili je toliko sitna da je van pameti zbog nje to raditi.
Link to comment

pa ovim tempom nece mu mnogo ostati. sledeci je nedic. ostace muceni ljotic kao crna ovca srbijanske politike. njega ce dalje u tajnosti citati krle i misliti da je opasan frajer.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...