Jump to content
IGNORED

Forbrydelsen - najbolja aktivna krimi serija


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Čutura

    20

  • Sunny Side Up

    20

  • Frank Pembleton

    17

  • gagilija

    11

Skinuo si, pogledao, ima titlove i sve?
Skinuo sam od ovog drugog lika koji nema titlove ubačene. Dobar kvalitet.Doduše, nema titlovaČak bih rekao, vrlo dobar snimak -_- Edited by Garnirung
Link to comment
Skinuo sam od ovog drugog lika koji nema titlove ubačene. Dobar kvalitet.Doduše, nema titlovaČak bih rekao, vrlo dobar snimak -_-
Titlovi su fora. Kačio je ovde Kranpa još kad je počelo gde ima da se gleda online, u odličnom kvalitetu, ali bez titlova. :cry:
Link to comment

hvala momci. sledila instrukcije, pogledala epizodu. obećava. ali to nije novost. novo je da sara nosi džemper na pruge. nadam se da ćemo ona dva sa pahuljicama videti u narednim epizodama.

Link to comment
hvala momci. sledila instrukcije, pogledala epizodu. obećava. ali to nije novost. novo je da sara nosi džemper na pruge. nadam se da ćemo ona dva sa pahuljicama videti u narednim epizodama.
Dzempere u spoiler! :lolol:
Link to comment

uh, krenulo je jakopade mi na pamet replika iz ljepote poroka, kad otac i sin gledaju nudistkinje,a deda kaze, s kakvim medjedom ja vijek provedoh (ili tako nesto)e tako sam se nekako sada osetio poredeci ovo sam ostalim serijama koje pratim, ovo je fckn genijalnost..

Link to comment
uh, krenulo je jakopade mi na pamet replika iz ljepote poroka, kad otac i sin gledaju nudistkinje,a deda kaze, s kakvim medjedom ja vijek provedoh (ili tako nesto)...
Sin odgovara: A, šta ćeš moj tata - sudbina!:D
Link to comment

Hvala za warez dojavu :ziga: Pocetak obecava!

Mislim da ni Sara ne moze sebe da zamisli kao bastovanku i kancelarijskog misa :D Vreme je za poslednju avanturu pre nego sto pocne da okopava basticu! Dzemperi :wub:

Link to comment

odlicna!ja skinula hd mp4 sa zalepljenim titlom koji zauzme skoro pola ekrana, ali moze da se skine i nalepi drugi, manji. ja gledala s ovim prvim jer imam neki dzambo tv a super sto na kraju ima komentar prevodioca - nemojte davati jezevima mleko, jer to moze da im naskodi :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...