Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2012/13


Ros

Recommended Posts

Ali na koju foru bi ovo sto je Banjica boys uradio moglo da bude neuspesno? Covek ce imati Rouza, Grejndzera i treci neka npr bude Rubio. Plus svi ostali pikovi koje ce imati. Ako bi se usvojio predlog Nemanje Posrbice, imao bi i Dzejmsa ili Durena. Ne vidim kako bi iko mogao da pobedi takav tim?I zasto smo uopste presli na keeper sistem? :P Mada dobro, bolji je svakako nego u Soniksovoj keeper ligi gde ko je dobro prosao na prvom odrzanom draftu dominira ligom zauvek.
Meni je ovo treca sezona u toj ligi i evo me na drugom mestu, kolo pre kraja... a bio sam treci vec u prvoj sezoni... tako da, treba samo znati :kralj:
Link to comment
  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    32

  • Daddy Cool

    13

  • LeBron

    12

  • Nemanja Posrbica

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

ipak ne radi h2h, inace bih bio 8. sto se tice ove price o keeperima, ja sam u prvoj sezoni igranja prakticno bez njih bio treci, tako da se moze.ova sezona je, sto se tice povreda, za mene bila too much, a nakon par sedmica tim mi je izgledao kao ubjedljivo najbolji s dominacijom u asistima, skokovima, trojkama... ali varejao, gasol, m. williams ubise sve prednosti.

Link to comment
ipak ne radi h2h, inace bih bio 8.sto se tice ove price o keeperima, ja sam u prvoj sezoni igranja prakticno bez njih bio treci, tako da se moze.ova sezona je, sto se tice povreda, za mene bila too much, a nakon par sedmica tim mi je izgledao kao ubjedljivo najbolji s dominacijom u asistima, skokovima, trojkama... ali varejao, gasol, m. williams ubise sve prednosti.
bas gledam jos jednom pravila...to je malo nejasno.posto ste ti i ricky 1:1, verovatno se onda islo na kategorije u toku sezone, posto ti u medjusobnom skoru imas prednost (8:3 vs. 4:7)
Link to comment

ili mozda poslednja sedmica? ona uvijek stoji u tabeli pa mozda i ima neki znacaj. :)kako god, ja sam dobio sto sam trazio, mada mi je za trenutak bilo zao kad sam vidio da se svi ovi sto sam ih pokupio s fa liste vracaju na teren, a lillard i lma imaju pet meceva u sedmici. jebo bih posrbicu ruzno. :D

Edited by Timmi
Link to comment

evo:If at the end of the season, two or more players in a Head-to-Head League (no divisions) finish tied in the standings, the following system is used to break the tie:

  1. Overall winning percentage.
  2. Total Points (Head to Head - Points leagues only)
  3. Highest winning percentage in Week 23.

Link to comment

ne cutimo.nismo na netu :)cestitam. prva cetiri nosioca prdnula u cabarmoja krucijalna greska je uzimanje belinelija umesto batlera. da sam uzeo batlera bilo bi 7-4 za mene

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...