Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

ACHTUNG!!! Hocete li da pravimo H2H na haxball sajtu kao sto smo radili za EP? Imate vremena do sutra u ovo doba da glasate. Takodje, treba nam 32 tima, a u ligu je za sada uslo 35. Predlozi?

Link to comment

Auh, ja sam mislio da ovaj fantazi odigram poluobavezno, pa se bojim da ne bih obratio podjednaku pažnju u svakom kolu i svakom protivniku. Ako se igra H2H mene slobodno možete da preskočite, a taman imate 3 tima viška. :D

Link to comment

Ma, definitivno igramo, zanemarite to pitanje.Primam predloge za resavanje problema viska igraca do sutra, a onda ce biti kako JA odlucim. Zreb ce biti obavljen navrat-nanos, ali posteno, ipak je ovo jedna Tole liga.

Link to comment

Evo, ja sam svoje Morževe United odjavio od H2H. Sad još 2 tima ostaju.Ja se bojim da ću morati da odustanem u nekom delu sezone, pa ne bih da napravim ligu neregularnom. Videću kako uopšte funkcioniše ovaj CL fantasy, pa ako valja, igraću ga ozbiljnije iduće sezone.Sad sam svu pažnju preusmerio na premier ligu, a ono što mi preostane slobodnog vremena iskoristiću za CL.

Link to comment
Ma, definitivno igramo, zanemarite to pitanje.Primam predloge za resavanje problema viska igraca do sutra, a onda ce biti kako JA odlucim. Zreb ce biti obavljen navrat-nanos, ali posteno, ipak je ovo jedna Tole liga.
nema zreba, sajt automatski sve radi, samo mu ubaci timove. i pazi da je double round robin.
Link to comment
nema zreba, sajt automatski sve radi, samo mu ubaci timove. i pazi da je double round robin.
To sam i mislila pod zrebom navrat-nanos, kad nemam vremena da se igram Hajdi Klum. :(
Wtf, ne radi sajt? A ja naravno čekam poslednji dan da prijavim tim.... :fantom:
Radi, ulazi sto pre, da ne bi izvisio za H2H.Da li znamo ciji su sledeci timovi:SlepciiiJocina nadrkana ekipaSteve'sOFK PoljancheUrsustemannkaSipad FC---==: QQ :==-- (ovaj rizikuje da leti samo zbog imena)Kanine "zivotinje"Nata92Tirani FC 1983Ako ne znamo, bar trojica nece biti u H2H. Trojica jer ipak mislim da je sigurnije da ce DrZoidberg biti redovan nego neko nepoznat. Jedino ako on bas insistira da ne igra. I to ce biti izostavljeni ovim redom kojim su navedeni, tj. ko se poslednji prijavio. Ukoliko se prijavi jos neko od aktivnih PPP-ovaca, otpada i vise od trojice.
Link to comment

Upao! Valjda nije već kasno.Sajt je užasan, baguje se, koči, a nije mi dao ni da se nazovem 110%, kako svetla tradicija nalaže. :frust:Tako da sam u ovogodišnjem izdanju 110 vam majki... <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...