Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Apsolutno. Jos nisam u potpunosti poslozio gde stojim po pitanju dilema iz prve dve epizode druge sezone, a treca epizoda je najverovatnije slucajna ali veoma precizna paralela sa Otporom.

Link to comment

Mene je prva sezona BM prilično smorila. Prva epizoda je obećavala, ali na kraju nije ispalo ništa. Mislim, okej, nije baš ništa, ali nedovoljno za epizodu tog formata (za kratku Zonu sumraka bi bilo okej). Drugu nisam mogao ni odgledam od one otrcane futurističke imažerije - toliko je puta sve to ranije viđeno da stvarno nisam ima nikakve volje da nastavim sa gledanjem. Jedino mi je treća bila okej (ona sa snimanjem sećanja, zar ne?), ali opet ništa posebno. Stvarno ne uspevam da razumem what all the fuss is about.Ali ako smatraš da je druga sezona bolja, daću joj šansu.

Link to comment

Meni su po kvalitetu epizode u prvoj sezoni bile bas tako i bile poredjanje. Prva najbolja, druga ok, a treca nista posebno.Definitivno ti preporucujem da odgledas druge sezonu jer mi se cini da su price dosta dublje od tih donekle trivijalnih iz prve sezone, a i iz ove perspektive mi deluju dosta ostvarljivije i to u skorijoj buducnosti od npr snimanja secanja u glavu ili onog orvelovoskog razvoja fejsbuka u drugoj epizodi prve sezone.

Link to comment
  • 6 months later...
  • 6 months later...

Pomenuo sam pre neki dan, A Touch of Cloth. Komedija u stilu Police Squad, Naked Gun, Airplane, Hot Shots... Ja sam se iskidao, ali izgleda su snimili samo 2 epizode.

 

Touch of Cloth je odlican, snimljena su 3 dela sa po 2 epizode do sada, treci deo krece u avgustu.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

i tako se prva epizoda Black Mirrora ostvarila...

Prvo sam pomislila, nemoguce, a onda sam pronasla vest....

Mora da je Bruker imao insajdersku informaciju.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...