Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ko god da su, ne vidim razlog. Evo npr. to što su uradili Bronu: imaju dokaze da vara ženu, pa onda ženi pošalju te podatke da bi se ona razvela i uzela mu decu. OK, sve smisleno. Ali zašto ga onda dan pre toga zajebavati sa isporukom torte i pljačkom banke i sumanutom vožnjom?! Čemu taj deo, osim da se nekom akcijom ispuni 35 minuta epizode od 40?

 

Ja sam negde na pola očekivao da ih navlače, da je poenta klinčevog besmislenog početnog greha (masturbirao pred kamerom) da ga glupog uglibi u nešto mnogo ozbiljnije (pljačka, ubistvo, itd.) Ali ne - coup de grace je ono što su imali i na samom početku. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

That said, odgledao sam prve tri iz ove sezone. Ono sa likability rejtinzima mi je bilo odlično, ono sa američkim turistom koji u Engleskoj testira japanske horor igre mi je bilo meh, a ono sa trollface ucenama masturbatora i ostalih preljubnika mi je bilo baš bezveze. OK, zanima te doxxing fenomen, super - zašto onda nisi napravio nešto o tom fenomenu, umesto što si im dao da se celu epizodu zajebavaju okolo raznoseći torte i pljačkajući banke bez ikakvog stvarnog razloga?!

malo se slazem, malo se ne slazem za trecu epizodu. prilicno je jasno sta je bio motiv hakera, ali jeste i da fali malo bolje egzekucije ideje. a druga mi je ok, mada malo ostupa od osnovne ideje bm, cini mi se. 

 

uzgred, je li pomenuto sta je crncev greh? nisam ukacio.

Edited by Joe D
Link to comment

U drugoj su efekti odlični, od onog pauka sa ljudskim likom zamalo da lupim Alt+F4.

 

Nego, zar je moguće da Black Mirror nema svoju temu nego moramo ovde ljude da zatrpavamo? :unsure:

Link to comment

Ja bacio i drugu, 'nako.

 

Zabavna vožnja, ali kad black mirror uzme da se bavi vr-om i ar-om očekujem malo više od zabavne vožnje. Poslednji od 16 krajeva prilično ne služi ničemu osim kao ironična hehehe šala

Link to comment

vini, ako dozvolis, preporucio bih ti da preskocis cetvrtu.

suvise si tafgaj :fantom:

 

Hvala na preporuci, ali ne znam odakle ti to. We are a race of lovers I'm a lover, not a fighter -_-

 

Osim ako si mislio da previše grubo razvaljujem svojim argumentovanim proseravanjem, u kom slučaju OK.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Hvala na preporuci, ali ne znam odakle ti to. We are a race of lovers I'm a lover, not a fighter -_-

 

Osim ako si mislio da previše grubo razvaljujem svojim argumentovanim proseravanjem, u kom slučaju OK.

kakva ti je?

tu je bas bruker pisao.

meni su dobre obe ribe (u mladjim danima) :fantom:

Link to comment

Mnogo jadna forumaska forica sa tim oznacavanjem nepune recenice od celog pasusa a i bajata je fora.

Evo Joe povlacim se totalno, tebi je sa 16k komentara internet karijera mnogo bitnija nego meni

nemo se ljutis odma, tako ti je ispao uvod u post. znam da nisi imao tu nameru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...