Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Pa valjda ja znam bolje šta je u mojoj glavi istina.

 

 

Elem, neću mnogo da guglam o novim epizodama, baš oću da mi skoro sve ostane nepoznanica, ali me ipak kopka ako neko zna - gde su snimane ove nove epizode? Na ostrvu il po Amerikama?

Link to comment
  • 3 weeks later...

jebiga, prva mi je stvarno u rangu prve sezone i krismis spesla, druga mi je bolja od druge 2 iz druge sezone, a treca mi naprosto jako dobro izgleda, vrv i zahvaljujuci omiljenom liku iz got-a. nije prepametna, ni predobro napisana, ali vozi sve vreme jako lepo. ne znam ko ju je rezirao, al odlicno je obavio poso.

Link to comment

jebiga, prva mi je stvarno u rangu prve sezone i krismis spesla, druga mi je bolja od druge 2 iz druge sezone, a treca mi naprosto jako dobro izgleda, vrv i zahvaljujuci omiljenom liku iz got-a. nije prepametna, ni predobro napisana, ali vozi sve vreme jako lepo. ne znam ko ju je rezirao, al odlicno je obavio poso.

ja prelepila kameru na lapu :lol:

Link to comment

pa da znas, ne bi me cudilo da vec ima tusta i tma virusa koji takve psine rade.

 

cetvrta dojaja, cista ubikovstina, bruker je car.

i ribe su dojaja, i nen ceri i mrsavica sto lici na sibil separd.

Link to comment

odgledo prvo ogledalo.

fantasticno, jedna od najboljih epizoda ikad.

 

Odlicna prva, druga dobra rekao bih i skuplja od prethodnih sezona, ali dosta predvidljiva.

 

Teramo dalje :)

Link to comment

Pa sve su predvidljive, ne pravi čovek murder mystery nego prilično sveden narativ koji se bavi jednim (potencijalno) zanimljivim aspektom savremene tehnologije. 

 

Meni je Black Mirror generalno prilično hit & miss, ali OK je za gledanje jer ne zahteva nikakav commitment. Danas jedna, druga za tri dana, treća sledećeg meseca ili možda nikad.

 

That said, odgledao sam prve tri iz ove sezone. Ono sa likability rejtinzima mi je bilo odlično, ono sa američkim turistom koji u Engleskoj testira japanske horor igre mi je bilo meh, a ono sa trollface ucenama masturbatora i ostalih preljubnika mi je bilo baš bezveze. OK, zanima te doxxing fenomen, super - zašto onda nisi napravio nešto o tom fenomenu, umesto što si im dao da se celu epizodu zajebavaju okolo raznoseći torte i pljačkajući banke bez ikakvog stvarnog razloga?!

Link to comment

Pa sve su predvidljive, ne pravi čovek murder mystery nego prilično sveden narativ koji se bavi jednim (potencijalno) zanimljivim aspektom savremene tehnologije. 

 

Meni je Black Mirror generalno prilično hit & miss, ali OK je za gledanje jer ne zahteva nikakav commitment. Danas jedna, druga za tri dana, treća sledećeg meseca ili možda nikad.

 

That said, odgledao sam prve tri iz ove sezone. Ono sa likability rejtinzima mi je bilo odlično, ono sa američkim turistom koji u Engleskoj testira japanske horor igre mi je bilo meh, a ono sa trollface ucenama masturbatora i ostalih preljubnika mi je bilo baš bezveze. OK, zanima te doxxing fenomen, super - zašto onda nisi napravio nešto o tom fenomenu, umesto što si im dao da se celu epizodu zajebavaju okolo raznoseći torte i pljačkajući banke bez ikakvog stvarnog razloga?!

pa troluju, to im je razlog. neka advenst anarhisticka ili religiozna grupa, jebemliga. plus mozda ne vole pedofile.

slazem se da je treca najslabije napisana, al je dojaja voznja

Edited by ToniAdams
Link to comment

Nema razloga da troluješ ako planiraš da im na kraju uništiš život. Ako ti je jedini cilj ovo drugo, zašto gubiti vreme na ono prvo?

 

Upravo to je doxxing - skupljanje svih mogućih privatnih informacija o nekome i onda plasiranje istih u javnost da bi se dotičnom napravili razni problemi. Ali niko kao uvod u to ne izvodi neki suludi blackmail scheme koji ne vodi nikuda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...