Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • 4 months later...

Prva epizoda ne samo što je mlaka, nego je još jedan pokušaj da se tanušna i neubedljiva pričica o LGBT odnosima oneobiči korišćenjem debilnog sci-fi mehanizma. 

 

Hej, zamislite, virtualna stvarnost u kojoj su čak i retro-tabačine toliko uverljive da savršeno simuliraju idealizovani seks! Wow, zvuči zanimljivo, hoćeš li da razradiš tu temu i prikažeš nam kako bi uticala na ljudsko društvo, koje i danas već teži tehnološkoj alijenaciji i zatvaranju u male bubble-worlds, da nam predstaviš neki distopijski kolaps civilizacije? 

 

Ne, to ću sve blaženo da izignorišem, ali ću vam zato prikazati two black guys awkwardly making out in the rain :isuse: Još jedno remek delo woke sci-fi žanra, ura!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On 7.6.2019. at 4:45, Skyhighatrist said:

Oh, čekaj samo da dođeš do treće :lolol:

 

Uh, spektakl :hail: Live action late-nineties cartoon. 

 

Ozbiljno, prilično sam siguran da je zaplet pokraden iz Nindža kornjača. Ima ona jedna epizoda gde se um mlade muzičarke translira u robota-lutku, i onda zli menadžer, i Bebop i Rocksteady, i svašta nešto.

Link to comment

Au, kakav je ono "Mark Cukerberg poruceni izbljuvak" od druge epizode, preskacu ajkulu. Ko neka random epizoda "24" recimo, nit crnila nit ogledala, bozemesacuvaj.

Link to comment
On 11.6.2019. at 17:13, Weenie Pooh said:

Ozbiljno, prilično sam siguran da je zaplet pokraden iz Nindža kornjača. Ima ona jedna epizoda gde se um mlade muzičarke translira u robota-lutku

 

Možda onda stvarno znaš sve kada ovo znaš :unsure:

Link to comment

krvtijbm :isuse: kakvo sladunjavo tinejdž proseravanje

 

kako je moguće da su ovoliko uništili BM, iz sezone u sezonu sve gluplje, plitko, neoriginalno i, jbt, dosadno!

Link to comment
  • 3 years later...
17 hours ago, ToniAdams said:

baš mi je loš prvi novi blek miror, ako su sve u tom rangu zaista bi bilo bolje da su prekinuli nakon treće.

zapravo ima svetli momenat, a to je što se netfliks podsmeva sam sebi, ali slabo je to.

a čarli bruker je top tier luzer, od onakvog kritičara sadašnjosti do nekog ko piše po agendi u samo nekoliko sezona, bljak.

 

2 hours ago, Arkadija said:

Odgledala prve tri epizode. Skroz meh, sve tri epizode su pre kao Twilighte zone, nego kao Black mirror. Druga je najbolja za sada.

 

24 minutes ago, ToniAdams said:

i ja sam prvu prokomentarisao da mi jako lici na zonu sumraka, iz nekog razloga na onu epizodu kad lik slucajno okrene svoj broj tel pa se sam sebi javi

Nisam moderator, ali mogu da pogledam ... 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledao prvu za sada, neje dobro. Mislim da je epizoda slika i prilika Netflix metodologije u malom. Premisa je, pa ajd dobra, onako blekmirorovski uvrnuta, ali razrada je lenja, rasplet je glup ko tri glupa, a da bismo sakrili sve to lenjo daj da ubacimo Selmu Hajek i još par A-list glumaca, da zamaskira.

 

Vidim po komentarima da ne ide na bolje, tako da ne očekujem puno, ali odgledaću do kraja.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...