Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Da malo izreklamiram svoje selo. Sada u nedelju se u Loćiki (to je selo 18km od Jagodine odakle mi je majka) održava turnir 3x3 koji je uvršten u kalendar KSS-a. Glavni sponzor je lik koji ima ozbiljnu firmu i ozbiljnu kintu a kome je zena poreklom iz sela i voli da dolazi i zeli da ga promovise. Bice vo na raznju, muzika i pice. Ucesce je besplatno a prva nagrada 150k to spada u vece nagrade u KSS kalendaru. Tako da ako neko od vas zna ljude koji igraju 3x3 i voljni su da se okusaju javite im.

  • +1 2
Link to comment
On 27.6.2022. at 11:00, pasha said:

Stariji je vukao neke povrede i mislim da se povukao iz ozbiljnog basketa. Nisam ga video u ekipi Limana na proturu.


Ja sam se iznenadio kad sam ga na čelendžeru u NS video u ekipi iz Beča. Kasnije sam našao članak da je zadužen za reprezentaciju Austrije, U23 selekciju i redovno vodi Team Vienna za koji ima i pravo nastupa. Što se tiče povreda mislim da je koleno u pitanju.

Link to comment

Sta uradi mladji Stojacic u finalu mastersa u Pragu. Sam razvalio ekipu Beograda.

Bilo je dobro sibanje kako u finalu tako u polufinalu izmedju Uba i Vosington De-Cea.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ub nepobediv ove godine. U Lozani uzeli 4 vezani masters pobedivsi domacu ekipu.

Stojacic sa ovim fizickim predispozicijama lako je mogao u nba. Nestvarna skocnost i startnost.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Bio dobar turnir  u tc galerija za vikend. Bulut doveo Lasmanisa, uz Dugošiju i Tamaša. Vorti de Jong nastupao za Utreht sa Maksimom Kovačevićem. Dobar otpor pružio Dragovićev Danube i mešavina Pirot - PG gde su nepažnjom momka iz PG izgubili faktički dobijenu utakmicu.

Glavni utisak mi je šibanje u finalu, kakvo skoro nisam video. Pogotovo što su igrale (po meni) prijateljske ekipe, Ub i Liman. Ratkov patosirao Stojačića posle nekog treš toka. Baš je bilo naelektrisano. Bila je info da finalisti idu na masters u Rijad, ali sad vidim da ne mogu dva tima iz iste zemlje da idu. Ne znam, baš čudno.

Gost na komentatorskom mestu je bio Milan Isakov, trener Limana. Baš dosta kvalitetnih informacija i podataka. Milina slušati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...