Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Nastavlja se world tour turnirom u Hamburgu. Ekipa Zemuna promenila ime u Pirot i usla u polufinale gde ceka boljeg iz duela Limana i Lozane koju je pojacao Daca Mijatovic.

Link to comment
  • 1 month later...

Pasajlic zamenio Buluta i dobro odigrao. U zavrsnici 3 rutinske pobede. Nisam gledao utakmice u grupi, pa ne znam kako su uspeli da izgube od Ukrajine. Letonija se nije kvalifikovala, pa je bio malo olaksan put.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

gledam sad pasaljica u aba 2 koji se godinama vucara po kls, igrao nesto u igokei i to ne previse dobro, pojavio se na 3 na 3 i popisao sve. podseti me na onu pricu da bi bulut i ekipa dobili bogdanovica i tea. 

Link to comment
  • 2 months later...

Sto bi se reklo: dobro sibanje

 

 

Relativno laka pobeda na kraju. Liman je imao silnih problema u polufinalu kada je Antverp po meni ostecen...Gagarin tj. Rusi ponovo u finalu posle OI, samo sada je favorizovana Riga izbacena ranije.

  • +1 1
Link to comment
  • 6 months later...

Počelo svetsko u Belgiji. Porodili smo pobedu protiv NZ 21:18. Danas još sa Portoriko pa u četvrtak Brazil i Francuska. 

 

Igraju Stojačič, Vasić, Majstorović i Branković

Link to comment

Nije uopste bilo lako protiv sifonjera ragbista sa NZ. Ali mladji Stojacic je popularni alteta. Odlicna skocnost i brzina. Iako ima losiji sut danas nas je izvukao na kraju.

 

 

Ovo je nova ekipa, sastavljena od igraca iz NS i okoline uglavnom iako igraju u sada profi timu Ub i Liman.

Od stare NS ekipe koaj je kao Srbija dominirala na SP tu je samo Majstorovic koliko vidim.

Link to comment

Bulut se beše nešto žalio da mu nisu dali da nastavi sa reprezentacijom? Ako i dalje stoji ono da ne bi mogao na OI i u onu US ligu, onda i te kako ima smisla da se povuče.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...