Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Pa ne pokazuju te tendencije. Mozda hoce ali se to ne vidi za sada. Ekipe poput Njujork Harlema ili San Franciska( sa sve bivsim NCAA igracima) se takmice u Svetskoj seriji ali nikako ne dominiraju.

Prinston je ove godine iskocio ali ne nesto posebno ali su bolji nego ranijih sezona. Popravili su dosta sut.

Na SP mladjih kategorija 3x3 Amera ove godine nije bilo u zavrsnici.

Nasi su na u23 uzeli medalju.

Nase ekipe su supesnije. Ne samo NS, koji dominira godinama, vec Liman, Zemun sada se pojavio Vrbas i Ralja sa zanimljivim igracima.

Liman je ove godine stagnirao ali mislim da je to zbog povreda.

 

Litvanija se pojaviljuje kao izvor dobrih ekipa i reprezentacija.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

I Liman i NS u 1/2 finalu. Nisam znao da Bulut napustio tim, mislio sam da je povreda. Burazer mi kaže da se smorio što 2, 3 puta nisu ušli u finale. 

Ovaj što ga menja, Bošković, ima tipa 15 kila više, Ivošev isto ima 10kg više nego kad sam ih gledao poslednji put. Poumirali su ali dobiše Harlem rutinski, ovi su ipak indijanci klasični.

Link to comment
  • 3 months later...

Danas pocinje nova sezona Svetske turneje 3x3 u Dohi.

Ono sto je novost da se ekipa NS raspala. Tako da je Bulut napravio novu ekipu NS a deo bivsih igraca NS otisao da igra za Ub. Takodje je jos bilo tumbanja pa su neki igraci ostalih nasih timova otisli da igraju za strane timove poput Amsterdama. Kako ce sve to uticati na nasu reprezentaciju pred OI u Tokiju ne bih znao reci.

  • Tužno 1
Link to comment

Bulut i Ivosev igraju za NS i doveli su Bracu Milosevica i Milakovica sto je igrao za Ustunomiju, Majstorovic i Savic igraju za Ub sa Strahinjom Stojacicem. Liman igra bez Stefana Stojacica. Kovacevic iz Limana igra za Amsterdam. Ne znam sta je sa Zemunom, da li ce igrati nesto, Boskovic je prosle godine finalni masters igrao za Novi Sad, Vufi je igrao jedan lokalni turnir za Ub, mada su za Ub igrali svi zivi po lokalnim turnirima. Za sad je potvrdjeno samo da ce se igrati u Debrecinu na leto.

Link to comment

tako je braćo Srbi, daj da se isposvađamo i izdelimo ko što umemo i to pred Olimpijadu.

nemoj slučajno da odemo kompaktni i kao višegodišnje dominantna ekipa.

daj duseremo to do kraja, da ne ostavimo ni promil šanse slučajno.

jebo medalju.

bitno je... ne znam šta je bitno.

iskreno, mene lično zabole. moj život će biti isti sa ili bez te medalje. samo je ovo tako tužan i iritantan patern našeg sporta.

Edited by Svarog
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...