Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Postoji i veca mrcina, Vufi iz Zemuna, izgleda kao bokser superteske kategorije

 

 

Samo je pitanje kako se slazu i tako to.

Edited by pasha
Link to comment
11 minutes ago, bradilko said:

bas mi cudno da ne mogu za reprezentaciju da nadju neku mrcinu slicnu ivosevu po tim beton ligama. 

videlo se na sveckom da neki takav fali

Zato što si sa mrcinom u hendikepu

Link to comment
On 24.6.2019. at 14:54, bradilko said:

idemo jer smo prvi na rang listi

ansvere, pratiš li ovu američku basket ligu? počela pre par dana.

( trebao je bulut da igra ali mu nisu dali dozvolu ovi gilipteri iz fibe)

 

Ja pogledam hajlajtse povremeno, zanimljivo mi da vidim kako se drze bivsi NBA igraci (uglavnom dobro, osim Buzera). Ali mi nije nesto dinamicna igra, predugo traje i previse se svodi na 1na1. To 4p nisam video da je iko ubacio, vidim cak ni da ne jure taj sut kad je tesno i kad se stize razlika pred kraj.

Link to comment

Danas i sutra se ispred Arene igra beogradski celendzer. Ispratio sam poslednjih nekoliko utakmica grupne faze. Olimp, koji na ovom turniru igra pod imenom Beograd, dobio Novi Sad, posle veliko kidanje u Letonskom derbiju Riga - Ventspils, dobio ventspils, Lozana izbacila Amsterdam i na kraju Ljubljana izbacila Kranj u direktom duelu za cetvrtfinale posto su pre toga i jedni i drugi izgubili od Vrbasa predvodjenog Strahinjom Stojacicem i Dalnilom Mijatovicem. Prosao je i Zemun, ali nisam gledao ni jedan njihov mec, a Liman je iskoristio guzvu da igra turnir u Kini.

 

Sutra sledi finalni deo.

Link to comment

Osvojio Zemun pobedom protiv Novog Sada u finalu. Steta sto se igralo na onoj sklepotini od terena sa tribinama koje mogu da prime jedva nekoliko stotina gledalaca umesto u nekoj kosarkaskoj dvorani ili bar na terenima na Kalemegdanu ako FIBA insistira da se igra napolju.

Link to comment

Prilicno iznenadjenje na mastersu u Kanadi. Nasa najslabije rangirana ekipa iz Vrbasa usla u finale nakon pobeda na Limanom i Amsterdamom.

Inace odlican turnir po kvalitetu. Brdo Severnoamerickih ekipa. San Francisko dosao sa nekim dugajlijom koji zakucava kao lud ali su sada ispali od Pirana iz Slovenije.

Finale je Vrbas-Piran.

 

 

Juce je bilo bas dobrog basketa po grupama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...