Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Nisam siguran da fali.

Ameri su stavili dosta visoku postavu koliko sam video.

Imali smo problema da uzmemo skok i zagradimo.

Iz prethodnih ekipa fale Stojacic i Zdero ali su oni nizi igraci mada Zdero kida u odbrani.

Holandija je isto visoka plus domacini, moze biti problema ako se odmah ne udje, sto bi se reklo, jako.

Link to comment

Mada mislim da sa stanovista OI nije toliko ni bitno jer mislim da tamo vaze i bodovi ekipa sa tura a tu je NS dosta iznad svih.

A i na njima se vidi da su dosta zasiceni ove godine. Nije moguce stalno uzimati.

Edited by pasha
Link to comment

Sistem za OI ide kroz ranking nacionalnih timova. A renking nacionalnih timova se pravi kroz renking igrača, a renking igrača je takav da je prošle godine u ovo vreme od top 11 igrača na svetu, top 10 bilo naših. Tako da mislim da ne postoje ni teoretske šanse da se već nismo kvalifikovali na OI iako ukupno ima samo 8 mesta a po renkingu se deli valjda samo prvo. Mada nisam siguran. 

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Ovde kaze da 3-4 ekipe idu kroz taj renking, jedan domacin, i ostalo kroz kvalifikacije. Uzece se renking od prvog novembra 2019.

 

Davno sam gledao, znam da je nešto malo, ako je 3 onda smo tek sigurni. Ceo taj sistem je totalno ludilo, postoji neki specijalan kvalifikacioni turnir na kome možeš da učestvuješ samo ako nisi učestvovao u košarci na prethodne dve OI, pa onda i ovaj normalni kvalifikacioni ne možeš da kvalifikuješ i mušku i žensku ekipu ako nisi u top 6 na SP, ludilo mozga. 

Link to comment

Koliko je smorio komentator sa 6 razlike. Mogu da nameste da tačno pogode 1 rezultat koji im odgovara oboma. Ali neće. 

 

Sudija sa stomačinom izmislio deseti faul. 

Edited by theanswer
Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Koliko je smorio komentator sa 6 razlike. Mogu da nameste da tačno pogode 1 rezultat koji im odgovara oboma. Ali neće. 

 

Sudija sa stomačinom izmislio deseti faul. 

pa to

i meni deluje da nije bio faul

jbt dva bacanja i lopta

nekako mi to ogromna prednost u igri gde je kos 1 poen

pricam naravno generalno o pravilima

uopste, to sto se izvode 2 bacanja za faul mi nekako nema smisla

 

sve u svemu, ova igra mi deluje "teska za kontrolisati" u smislu da u kosarci na dva kosa za 40 minuta imas daleko vise prostora da naplatis kvalitet, deluje mi ovde da je mnogo cesce moguce da ekipa losijeg kvaliteta dobije bolju, ako je krene sut za 2 npr ili slicno

 

zato mi jos nestvarnije deluju ove serije nepobedivosti

 

ovo mi mozda5ti put da gledam neki ovakav turnir, zanimljivo je ovo jbg, dinamicno prilicno :D

samo mi se cini da su sudije ranije pustale mnogo "jace" odbrane

Link to comment

If teams are tied after the first step, refer to the next one – and so on.  
1.    Most wins (or win ratio in case of unequal number of games in inter-pool comparison);  
2.    Head-to-head confrontation (only taking win/loss into account and applies within a pool only);
3.    Most points scored in average (without considering winning scores of forfeits). 
If teams are still tied after those three steps, the one(s) with the highest seeding win(s) the tie-breaker.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...