Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Počelo je SP juče u Amsterdamu. Danas igramo dve najbitnije utakmice u grupi, protiv Amerikanaca i Holanđana. U suštini nam treba da dobijemo 1 od 2 za četvrtfinale. Protiv Turske i Koreje ne bi trebalo da bude problema. 

Link to comment

Savez bira ekipu. Ne ekipu koja je najbolja, nego četvoricu najboljih. Mislim, za pro ekipe nema prepreka da igraju 4 amerikanca za Novi Sad recimo. 

 

Ko je pratio Minesotu iz onih užasnih timova sredinom decenije seća se Robija Humela koji igra za Amere na turniru. 

Edited by theanswer
Link to comment

koliko je to dobar sistem?

nekako mi smislenije deluje da je tu bitnija uigranost, naravno ako se radi o igracima podjednakog kvaliteta

 

ok mozda da se zameni 1, ali da sklapaju ekipu iz 3,4 razlicite ekipe mi ne deluje najsrecnije

 

moguce i da imaju vremena u samoj reprezentaciji za uigravanje, ali "klupskih" turnira je naravno znatno vise i neki od njih godinama unazad igraju zajedno

Link to comment

jbt vidim ova holandija je igrala poslednja dva finala sa nama, jos su domacini, po kojoj logici smo u istoj grupi? :S

 

plus su izgleda ameri dosli u nekom nadrkanom sastavu

Link to comment
Just now, pasha said:

Sada se mora dobiti domacin sto nece biti lako jer su nas i sada sudije cimale.

Imali su ameri dobar sut.

 

meh, počeli smo katastrofalno, previše glupih faulova smo napravili. jedino je tehnička bulutu bila previše. i onaj prvi faul. kriterijum je stvarno wtf generalno. 

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

jbt vidim ova holandija je igrala poslednja dva finala sa nama, jos su domacini, po kojoj logici smo u istoj grupi? :S

 

plus su izgleda ameri dosli u nekom nadrkanom sastavu

 

po tome što su rangirani deveti u svetu ako se ne varam. ameri su sedmi. mi smo prvi. 

 

nisu ameri došli u nekom jačem sastavu nego što inače igraju po turu. 

Edited by theanswer
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

jbt vidim ova holandija je igrala poslednja dva finala sa nama, jos su domacini, po kojoj logici smo u istoj grupi? :S

 

plus su izgleda ameri dosli u nekom nadrkanom sastavu

 

Ne, ovo je njihov kombinovani sastav koji igra svetski tur tipa ekipa Prinstona.

Nista nepoznato.

Mi smo usli u utakmicu lose, los sut, plus sudije malo navlacile za amere.

 

Nije ovo problema ako se dobije Holandija, ali ovi su domacini.

 

 

Edited by pasha
Link to comment

kad igramo sa oranjem?

 

u opisu ovog lajva stoji 

 

5:20 PM - South Korea v Netherlands

7:30 PM - South Korea v Netherlands

 

koji od dve koreje smo mi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...