Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Neki ne bi bili zadovoljni ni da budemo prvaci tri svijeta.
Sumnjam da je Zli nezadovoljan titulom, ali složiću se sa njim da je kvalitet diskutabilan. Alo, pa gledao sam to polufinale u Pazovi kada su pukli, pukli su od ekipe koja je sve samo ne favorit protiv njih. Fakat jeste malo čudno da isti ti momci odu i osvoje svetsko prvenstvo. Drugo, ja sam za titulu čuo na ručku kod ortaka čiju sam ženidbu nažalost propustio pa otišao na day after. Kum (mlade!) je bio drugar koga znam ceo život sa basketa dok sam još trenirao, i pokazuje mi sms-ove, mms-ove koje mu je jedan od tih likova slao sa kojim je super i kaže da ga zovu da ide sa njima valjda u Istanbul na neki turnir, a ja evo odgovorno trudim da tog lika dobijam 8 ili 9 od 10 basketa. Sad, taj tur u Istanbulu, ne znam da li je takmičarski, da li je na nacionalnom nivou, ali fakin ne verujem da ne mogu da nađu nikog boljeg od njega, pa dečko ne zna šta je odbrana, ima ruku i sipa trojke, sve ostalo je u najboljem slučaju prosečno.
Link to comment

Ala su na ovom forumu svi nesto nadrkani, naopako. Lepo izrazim sumnju u kvalitet takmicenja, napisem kao i neke argumente, i odma' pocinje izdrkavanje. Kad vec pominjete Amere, jel vi stvarno verujete da je ovo najbolje sto su oni mogli da ponude? Pa onaj jedan im je visok metar i zilet, jebote :lol:Uostalom, dziberskim recnikom sa ovog foruma receno - duvajte mi ga.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...