Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

pobeda...zlato.

 

meni se inace ne svidja ovo kratko vreme za napad, sta je to 14 sekundi? pa se na kraju mnogo napada zavrsi sa nekim nerezonskim sutevima za tri..

Link to comment
18 minutes ago, 189- said:

pobeda...zlato.

 

meni se inace ne svidja ovo kratko vreme za napad, sta je to 14 sekundi? pa se na kraju mnogo napada zavrsi sa nekim nerezonskim sutevima za tri..

 

12 sekundi

Link to comment
Ne znam nista o zaradama, zato pitam.
 
I meni takmicenja izgledaju dosta amaterski, ali je to verovatno i zbog same igre. Mozda treba da smanje dimenzije terena jer je ovako nemoguce pokriti napadace, i da se promeni bodovanje na 2/3 poena da ne bi bas toliko zavisilo od prangijanja spolja.
 
Basketasi igraju turnirski sistem kao u tenisu? Koliko su nagrade? 
Ja bih baš proširio teren, da ima više pretrčavanja protivnika, nečeg što liči na kontre, zakucavanja.
Link to comment

au kako smo jaki :hail:
thrilla in manila protiv poljaka, baš je malo falilo da izgube, malo je i sreća poslužila - nije sviran faul bulutu na sroki kad je pogodio dvojku, hicks dobio tehničku, šut iz očaja maestra. svaka čast na povratku posle -7 i onakvih trojki poljaka.

holanđani 4-5 puta prodali pnr al slabi su za naše. bulut :hail: ma svi :hail: sa stojačićem su mnogo jači nego sa žderom. nedostajale su savićeve asistencije za top ten na turniru :(
slab muški turnir ali zato kod žena spektakl. sve utakmice završnice su bile prelepe. žao mi španjolki, izgubile su u super meču od francuskinja. italijanke je bilo milina gledati. rae rae :hail: :hail: :hail: jbte kako igra mrva :o protiv usa je pokidala ionescovu, ma okidala sve na celom turniru. 

super kucanja francuza, pontejos pobedila u trojkama što je super nagrada za njenu igru na turniru. ne znam ko je kod muških pobedio u trojkama...
kyle the voice montgomery sjajan ko i uvek.

Edited by maheem
Link to comment
24 minutes ago, maheem said:

pontejos pobedila u trojkama što je super nagrada za njenu igru na turniru. ne znam ko je kod muških pobedio u trojkama...
 

 

shoot-out je bio unisex:

1.mesto Pontejas, drugo ruskinja Stolyar, tek treci je bio 'rvat Marin.

Link to comment

cini mi se da je zli u velikoj meri u pravu

opet sa druge strane, ne moze se reci da fiba pre svega ne posvecuje basketu prilicno paznje, sa sve ovim ulaskom na oi kao vrhunac

zato me cudi da nekako i ranije (u tom procesu) nije podignut nivo igraca koji se odlucuju da se preorijentisu na basket

a i ovo za amere jeste dosta cudno

 

vi koji se vise razumete u njihovu kosarku da li je moguci deo odgovora i u tome sto se kod njih igra nesto drugacije?

 

@ajverson

+1 za ovo oko kls igraca i plata koje (ne) primaju

mislim da vecina ljudi nije svesna na kom nivou i kako ti klubovi funkcionisu

zato su meni npr ovogodisnji rezultati borca jos i vredniji nego sto to mozda na prvu deluje

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...