Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

ovi iz rige izgube svojom glupošću. lik promaši oba bacanja za izjednačenje, onda promaše za dva zicer i na kraju izgube loptu. bulut to kazni sa dva poena i ns ode na 4 razlike. posle letonci uzimaju neke lude šuteve za dva a ns iskusno trpaju. nepobedivi su. još našli onog krljatora ivoševa. onaj bije kao lud a jak kao konj. bulut pametno i kad god treba. 

e baš me zanima kako će to sve biti na olimpijadi. da li mogu ovi naši da osvoje zlato

 

 

Link to comment

Meni se vise doapada ekipa Limana. Mislim da imaju bolje izbalansiranu ekipu. Ali NS je toliko iskusna i uigrana ekipa da je to brutalno.

Sto se tice OI, ako bude isla ekipa NS kao reprezentacija tu nece biti Ivoseva. Sto znaci da moze biti problema u skoku i ispod kosa za NS.

Iako su oni i bez Ivoseva osvajali SP i ove godine EP. Ali sa Ivesevim su bili brutalni ove godine u takmicenju gradova, bez poraza. To nisu imali bez Ivoseva ako dobro pamtim.

Problem za NS moze biti starost tima.

Link to comment
On 28.10.2018. at 17:43, pasha said:

Meni se vise doapada ekipa Limana. Mislim da imaju bolje izbalansiranu ekipu. Ali NS je toliko iskusna i uigrana ekipa da je to brutalno.

Sto se tice OI, ako bude isla ekipa NS kao reprezentacija tu nece biti Ivoseva. Sto znaci da moze biti problema u skoku i ispod kosa za NS.

Iako su oni i bez Ivoseva osvajali SP i ove godine EP. Ali sa Ivesevim su bili brutalni ove godine u takmicenju gradova, bez poraza. To nisu imali bez Ivoseva ako dobro pamtim.

Problem za NS moze biti starost tima.

Glupo pitanje, što neće biti Ivoševa? Msm, dečko ima dvojno državljanstvo...

Edited by keljans
Link to comment
On 28.10.2018. at 17:43, pasha said:

Meni se vise doapada ekipa Limana. Mislim da imaju bolje izbalansiranu ekipu.

 

Na koju foru? Novi Sad ima Buluta koji je najbolji igrač na svetu, Majstorovića koji ima praćku samo takvu, Ivoševa koji je centar samo za poželeti a može da stavi i spolja i all round Savića koji može da igra sve, prodor, šut, u odbrani odličan, jedino na driblingu malo lošiji? Savršen tim, zato ovako i peru. Liman ima Ratkova koji je dosta limitiran u napadu, bez obzira na vrhusku odbranu. 

 

 

Link to comment

Ekipa Limana je visinski bolje izbalansirana. Ako gledmao ekipu NS kao reprezentaciju Srbije, bez Ivoseva, onda je to niska ekipa.

Uostalom, verovatno je to jedan od razloga zasto je Ivosev stavljen u tim ove godine.

U 3x3 se igraju preuzimanja u odbrani, nema tu pomoci, rotacije u dobrani a ni pretereno vremena/prostora za nesto drugo. Tim mora da bude sto univerzalniji fizicki za kosarku. Ne previse visok, ne previse nizak.

 

Sa time u vezi, uspesi NS su ogromni sli posledica strasne uigranosti i iskustva. Ali ovaj neverovatni niz pobeda na mastersku ekipa gradova od mislim 32 pobede bez poraza su dosli sa Ivosevim.

 

Jos jedna stvar. Mislim da su u ekipi NS svi u tridesetim godinama.

Liman svi u dvadesetim.

 

Link to comment
  • 5 months later...

Pocinje svetski tur 3x3 basketa.

Cetvrfinala i zavrsnica danas u Kataru, od nasih ucestvuju Novi Sad i Liman ali bez najboljeg igraca Stojacica ako sam dobro video.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...