Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

ovo nije basket ovo je krljanje trećerazrednih igrača osim ovog stojačića. ovi žuti imaju nekog sa brojem 4 koji samo mlati gde god stigne.ni broj 3 nije bolji al ovog bi rado povredio na basketu kao što sam i radio svojevremeno sa takvima i još bi ga ispratio sa terena. još ova ženska lopta, koja je poenta da se igra šesticom? igrao sam nekoliko puta i posle ne možeš da vratiš šut. ovo je zlo ovaj basket. fibino još jedno zlo. pihh

 

Edited by bradilko
Link to comment

Liman je vec sada u egalu sa NS. Ratkov sto je promasio zicer na 20-20 u dva navrata je verovatno od velike zelje da se pobedi NS, posto je to veliki rivalitet. Posto je Liman mladja ekipa od NS ocekujem da u narednom periodu pocnu da dominiraju.

Stojacic ima strasan sut. Ratkov kida u odbrani.

 

Sto se tice igre. Ovako prljvao i jos gore se igra po turnirima u Srbiji.

Svacega tu ima.

Ali moguce da je to razlog zasto smo tako dominatni da ni crnci sa ulica americkih graodva ne mogu lako da izadju na kraj sa nama.

Link to comment

Stojačić je dao 6 trojki jbg... Inače, znam drugara koji je dobar sa njim, kaže da čovek puca od samopouzdanja i da je ono, baš pun sebe. To je odlična stvar za igrača... Ali kada njega ne bude išlo, imaće problema ofanzivno i tu će NS uvek da ima prednost, imho. Ratkov je odličan u odbrani, ali u napadu nije dobar za ovaj nivo. 

Btw, Ratkov je klinac koji je dobar deo života živeo preko puta moje zgrade, znam ga od baš baš malih nogu... Bio je nekako čudan, malo je teže pričao (iskreno, mislio sam da ima neki poremećaj), onda je krenuo na basket, bio je solidan, ništa specijalno, ali bolji nego što sam očekivao od njega.. Onda je nestao i sad kad sam počeo da pratim malo, vidim poznata mi faca... Kad ono mali Aleksa iz ulaza preko :)

Link to comment

Super tekma. Liman ispustio pobedu mada mi deluje da je NS za nijansu bio bolji. Na 17:14, posle dobre krađe, Saviću ispada, posle Ratkovog promašaja, najbitnija lopta tekme.
Obe ekipe odlične u odbrani, meni se dopada što se igralo tvrdo, penali su tu da spreče hrkljuš tako da preteruješ bradilko.
A manja lopta je tu zbog bolje dinamike i to je super.
Kod Amera tek treba da se pojave bitne ekipe i igrači

Link to comment

Lopta je baš sranje iskreno, pre neki dan sam igrao sa njom, em je manja, em osetno lakša, jednostavno nema taj osećaj prave lopte. Kontam da je "lakša" za igranje kada pocrkaju.

 

 

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Super tekma. Liman ispustio pobedu mada mi deluje da je NS za nijansu bio bolji. Na 17:14, posle dobre krađe, Saviću ispada, posle Ratkovog promašaja, najbitnija lopta tekme.
Obe ekipe odlične u odbrani, meni se dopada što se igralo tvrdo, penali su tu da spreče hrkljuš tako da preteruješ bradilko.
A manja lopta je tu zbog bolje dinamike i to je super.
Kod Amera tek treba da se pojave bitne ekipe i igrači

u pravu si. sigurno preterujem ali smučila mi ona bradata četvorka jutros kad sam gledao snimak.

i dalje mi se ne sviđa lopta i to što će klinci da idu lakšim putem i treniraće basket a ne košarku. nemamo toliku bazu dečaka i biće isto, što sam već gledao, da mora da igra nečiji sinčić..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...