Jump to content
IGNORED

Krađa/otimačina do 15000 dinara skroz OK?


Ariel

Recommended Posts

Ma znam, nego pitam garsiu kako se radi kad hoćeš da radiš, vidim da se čovek razume.
a, pa krim-tehničar uzme onaj grafitni prašak i četkicama razmaže isti po instrument-tabli, vratima.potom uzme lepljivu traku te pokupi ukazane otiske i zalepi u herbarijum.na kraju, ali ne i najmanje važno, unose se podaci u Veliku bazu opljačkanih stvari.baza je na nekom starom kompu, winxp i bez ups-a. Edited by garcia
Link to comment

a ovo sto toni pita, za honorare, jel zastarevaju ti ugovori? i koliko bi kostalo drkanje sa privatnom tuzbom. imam dve eminentne izdavacke kuce na tapetu, jednog nisam ni pokusavala da tuzim jer je blizak gej17 - znaci, ne vredi ni sada, a drugi bio u vlasti do skoro, racunam, njega bar mogu.

Link to comment

hvala ti :)kad mi odgovore iz ustavnog suda na moju pobunu protiv izabranog lekara, bacicu se na ovo. a ti ces da mi budes konsiljere. samo racunaj, koliki god procenat da uzmes, neces se ovajditi :P

Link to comment

U Vrscu ovih dana operise piroman. Pali kola. Jedna sam licno video da gore. Dalje sve sto pisem, pisem na osnovu rekla-kazala.Kazu da je zapalio vec nekoliko. Takodje kazu da policija zna ko je, ali ne mogu nista jer je dete maloletno, nema roditelje ni staratelje, zivi na ulici. Prvo sto mi nije jasno, to je kako ga ne posalju u neki dom ako znaju da je maloletan i bez staratelja. Drugo, piromanija je valjda bolest i za to se ide u ludaru, a ne zatvor? Pogotovu vrsacki zatvor.

Link to comment
branio sam par dzankija kojima su to kvalifikovali kao tesku kradju zbog provale u kola.policija to zavrsava tako sto kada oni ili gradjani uhvate lopova (najcesce tako sto ga zateknu na licu mjesta, imao sam slucaj gdje je mrtav pijan lik u po bijela dana pajserom razbijao prozor na kolima) i onda mu natovare sva djela sto su radjena u komsiluku. uradio ih on ili ne. sistem u raspadu.
Jes, jes, moj drugar dobio bolji uređaj nego što su mu maznuli. Pozvali ga na prepoznavanje™ u sobu punu kasetofona za kola, njegovog krša nije bilo, i poučili ga - sinko uzmi ovaj pionirov, dobar je. Jedan je pao sa tonom stvari, pa nisu znali šta će
Link to comment
U Vrscu ovih dana operise piroman. Pali kola. Jedna sam licno video da gore. Dalje sve sto pisem, pisem na osnovu rekla-kazala.Kazu da je zapalio vec nekoliko. Takodje kazu da policija zna ko je, ali ne mogu nista jer je dete maloletno, nema roditelje ni staratelje, zivi na ulici. Prvo sto mi nije jasno, to je kako ga ne posalju u neki dom ako znaju da je maloletan i bez staratelja. Drugo, piromanija je valjda bolest i za to se ide u ludaru, a ne zatvor? Pogotovu vrsacki zatvor.
Da, pricali mi lokalni panduri..nisam usao potpuno u sustinu ali na udaru su se nasli neki ljudi koje niko u gradu nece zaliti. Poslednji fazon je da pridje, trazi kintu i nakon sto biva oteran u tri lepe, uzvrati "Znam da vozis to i to sa tim tablicama". nakon toga ga niko ne odbija
Link to comment
Da, pricali mi lokalni panduri..nisam usao potpuno u sustinu ali na udaru su se nasli neki ljudi koje niko u gradu nece zaliti. Poslednji fazon je da pridje, trazi kintu i nakon sto biva oteran u tri lepe, uzvrati "Znam da vozis to i to sa tim tablicama".nakon toga ga niko ne odbija
Mogu da mu odgovore i"znaš, ko se igra vatrom može i da se opeče"ili"ti to dres, uuuu, to lako plane"ako su već od onih koje niko neće žaliti, pa će biti zahebano...daj bre...što ga ne sklone sa ulice...neka ga pošalju u Hilandar na rehabilitaciju ili tako nešto
Link to comment
Fakat previše gledam serije...Ja da treba da uhvatim nekoga ko je iščupao stereo prvo bi proverio da nije ostavio neke otiske.Kako se to usvari radi?
znaš kad su fuckin' veroljuba dugalića pitali "kako građani da prežive sa 300-400 evra mesečno" a on ozbiljno rekao "hedžujte se"?tako se i ti hedžuj, odvoj 100-200 evra godišnje za automobilsko "zlu ne trebalo" i prežali gubitak unapred. :piggy: Edited by buffalo bill
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...