Jump to content
IGNORED

Čović vs Vujošević


Lezilebovich

Recommended Posts

Ovo sve (ne mislim na poslednji Vujoševićev uradak, nego svesve) je od samog početka toliko neverovatno nemerljivo potpuno imbecilno... Očekuje se kvalitetna govnometrija u Čovićevom odgovoru...Tako bih voleo da se Duda Ivković obrati javnosti i namaže ih obojicu njihovim saopštenjima od glave do pete, izvuče im uši i otera ih u ćošak...

Link to comment
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    6

  • kim_philby

    6

  • freakns

    4

  • Mark Rothko

    4

Pa mislim da je Duda trenutno jedini kakav-takav autoritet u domaćoj košarci, nema nikog drugog ko bi mogao da im kaže da su imbecili, a da ga pri tom ne namažu...Čovek je selektor, čovek je Dušan Ivković (jebote!), radi sa igračima koje treba, direktno i indirektno, pre svega igrački, a i ljudski, da ''proizvedu'' ova dvojica i ostatak domaće košarkaške scene. Ta domaća košarkaška scena trenutno liči ulicu koju ugrožava zajednička septička jama dvojice komšija koja nikad nije pražnjena i sad se izliva na ulicu, i ulicom se širi smrad zato što ta dvojica pokušavaju da utvrde ko je više napunio jamu... Seru obojica danima, a jedino negativno i normalno reagovanje je da B92 više neće da prenosi saopštenja...

Link to comment
mene, cisto nesportski, interesuje ovo za insajder...Sent from Bender's iPad using Tapatalk
izgleda da je mislio na ovohttp://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=04&dd=19&nav_category=12&nav_id=601989
Link to comment
o, boze. ovo se nastavlja...http://www.kkpartiza...est.php?id=1090jedino mi nije jasno ovo oko insajdera?!
meni nije pola toga jasno... ako si ti Debelog sve razumeo, svaka ti cast :Dnego, jel na kraju porucio Covicu da ga ne dira, jer ce se usmrdeti samo a nece nista postici? ili je hteo reci da je Covic govno, ali sto ga onda dira? komplikovan je taj Gete...i slazem se da treba neko da istupi i pospe obojicu govnima(moze Duda, moze Bodiroga, moze Divac... njima bas ne bi smeli da odgovaraju)
Link to comment
o, boze. ovo se nastavlja...http://www.kkpartiza...est.php?id=1090jedino mi nije jasno ovo oko insajdera?!
Taj novi Insajder se bavi lopovlukom vezanim za Kosovo. Kako je Čoki™ bio šef koordinacionog tela verujem da je negde i on pomenut.E sad, emitovanje trebalo da bude pred izbore, pa pomerili šatro da ne bi uticali na rezultate. Šta se dalje dešava... valjalo bi pitati nekoga sa 92ke.
Link to comment
i slazem se da treba neko da istupi i pospe obojicu govnima(moze Duda, moze Bodiroga, moze Divac... njima bas ne bi smeli da odgovaraju)
Pa to su sve ljudi bliski Duletu ovcaru, tj. bliski jednoj strani, tako da nema od toga nista. Nek se oglasi predsednik KSS, Ministarstvo za korupciju i ostali koji su prozvani, kad je bal, nek je maskenbal do kraja :lolol:
Link to comment
Ja ne kapiram ni ovo oko Kadinjace :blush:
Slavko VukosavljevićKADINJAČA(Odlomak)A na Kadinjači breze su vitkek'o borci ranjene legle uz breg.Tišina, tišina, zatišje bitke,na suve usne kaplje sneg.…Komandantovu pogledaj ruku —pod njom bataljon i ceo breg;sve bliže, sve jače topovi tukui tiho, tiho pada sneg.— Prva četa, tamo kod breze!Druga levo, na prevoj, niže.Prateći vod — šumi polako.Pozadi desno mitraljeze.Dobro je, drugovi. Tako, tako...On je polako spustio ruku.Namah je zamuk'o breg,samo što napred topovi tukui tiho, tiho pada sneg.I napred upro bataljon oči— tako se gleda s' burom sve jačom —k'o da će sada ćutke da skočizajedno s' brdom, s' Kadinjačom.A tamo dole, još daleko,crna se zmija okukom povii s' čudnim mirom reče neko:— Pazi, tenkovi!I k'o da tiho niz polja belauz odjek topova što nebo riju,topao kao krv iz telapoteče šapat u Srbiju:— Evo, ja ovde, drug u blizinii ovo brdo i tišina —da li je tako, il' mi se čini —sve je to sada Domovina!Znam da čete Sandžaku žurea nama ko zna šta se sprema;evo Nemaca, tenkovi jure,a bombi nema!I nije čudo, nije čudo —običan taster za to je malo —srce dečaka uvek budnoSrbiji što je otkucalo:— O, čujte čete u daljini,budući ljudi, zemljo nova,da li je tako il' mi se čini —svi ste kraj našeg rova!Kažite — tu smo!Kažite — jesmo!Kažite budući,Kažite živi!Dižite pesti, poleti pesmo,pođite, sunca, na oblak sivi!Vadite, ljudi, srca iz grudi!O, kaži i ti, bar šapni, mama:— Svi smo sa vama!Al' stroj se ceo diže i krenu;pognu se, jurnu i dečak bledjer komesarov krik ga prenu:— Napred, napred!I sve najednom promeni lik,poče da tamni, da čili dani sve se stopi u zov, u krik,prigušen, dalek, k'o tuđ a znan:— Za nove dane — da svima svane!Da ove staze pošteni gaze!Da više nema groba do grobani gladi pokraj kućnoga plota,da nema tame, da nema roba,da bude toplo od života!U cevi ljubav,mržnju i jed —napred,napred!...Rođena zemljo, jesi li znala— tu je pogin'o bataljon ceo;crvena krv je procvetalakroz snežni pokrov, hladan i beo.Noću je i to zavej'o vetar.Ipak, na jugu vojska korača:Pao je četrnaesti kilometar,al' nikad neće — Kadinjača!
Link to comment

I dalje ne kapiram, morate mi nacrtati :)Sta, ovo ima neke veze sa grobarima, vojska sa juga? A KK Partizan je Kadinjaca, i nikad nece pasti pod naletima nacista (KKCZBGDivaPanteriSaKalemegdanaIlitiStjepanaSupinca)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...