Jump to content
IGNORED

Čović vs Vujošević


Lezilebovich

Recommended Posts

U normalnoj drzavi nijedan od ove dvojice ne bi imao nikakvog medisjkog prostora
B92 i Večernje novosti su ih ukinule, nadam se da će i ostali pratiti njihvo primer
Link to comment
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    6

  • kim_philby

    6

  • freakns

    4

  • Mark Rothko

    4

U normalnoj drzavi nijedan od ove dvojice ne bi imao nikakvog medisjkog prostora, sta vise verovatno bi odavno bili u, razlicitim, ustanovama.A vi koji balite na bilo koga od njih :yucky:
U normalnoj drzavi bi sport u kome se bitni cicnioci ovako gadjaju govnima i otkrivaju nova dna ponasanja sredovecnih ljudi, bio sveden na hobi..i to ne preterano pozeljan.Ogadise mi sezonu koja je puno obecavala.
Link to comment
U normalnoj drzavi bi sport u kome se bitni cicnioci ovako gadjaju govnima i otkrivaju nova dna ponasanja sredovecnih ljudi, bio sveden na hobi..i to ne preterano pozeljan.Ogadise mi sezonu koja je puno obecavala.
+1Ja znam da se na ovom forumu ne skupljaju "prosječni srpski navijači" (dobro de, nemojte da navalite na ovu rečenicu koja dovoljno loše zvuči sama po sebi, nije u tome poenta) ali obratite pažnju na komentare na najposjećenijim portalima, sajtovima, stranicama na dr. mrežama itd. pa ćete vidjeti kome su upućene ove boleštine, upućene su ovim klincima koji će da "prave nezaboravnu atmosferu" na utakmicama, da ostave 200 dinara od piva i gudre za kartu i od košarkaške utakmice na koju su nekad dolazili normalni ljudi sa djecom, djevojkama da naprave Thunderdome Arenu iz Mad Maxa.Sve vrca od "To Dule najweci kralju" ili "zna se ko je koga gepekovao" itd. Košarka kao sport intelektualaca je prošlost, to što Čović nosi naočare i Dule citira Dostojevskog je samo fasada.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...