Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

Jbg sranje. Gledao sam do kraja ali se nism oglasavao jer posle dva nula za Mareja Novak proradio pa reko da ne diram nista. Marej jedna devojcica od igraca da ne upotrebim tezu rec. 90% njegovih lopti idu minimum metar u teren. Covek ima vise napucavanja u mrezu nego u aut. Jbg Nole je sam kriv za poraz sa onim glupostima u taj brejku i kad je stigao do 5-5. Mada nema sta da kukamo opet je bio najuspesniji od prve cetvorke, da nam je neko ponudio pre 10 godina takvog tenisera niko se ne bi bunio a sad nam sve malo.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
Jbg sranje. Gledao sam do kraja ali se nism oglasavao jer posle dva nula za Mareja Novak proradio pa reko da ne diram nista. Marej jedna devojcica od igraca da ne upotrebim tezu rec. 90% njegovih lopti idu minimum metar u teren. Covek ima vise napucavanja u mrezu nego u aut. Jbg Nole je sam kriv za poraz sa onim glupostima u taj brejku i kad je stigao do 5-5. Mada nema sta da kukamo opet je bio najuspesniji od prve cetvorke, da nam je neko ponudio pre 10 godina takvog tenisera niko se ne bi bunio a sad nam sve malo.
Potpis za sve. :) Od USO 2010 do USO 2012, sedam finala GS-a/četiri pobede i samo dva polufinala kao najlošiji rezultat... teško da neko može staviti primedbu na to, koliko god bi bilo lepo da je pobedio u svih 7 :)
Link to comment

bravo za Murraya, zasluzio je.nisam gledao ceo mec, otisao sam spavati na 5-2 u drugom, i ne verujem da je ovaj sve ovo propustio :isuse: od 0-4 dodje do 5-5 u drugom samo da izgubi 7-5... vrati se nakon 0-2 u setovima samo da izgubio peti... dva puta se u prvom vracao od break down, poveo 5-3 u tie breaku i stao... jbgukupno je mec, ovo sto sam ja gledao makar, bio uzasno ruzan. vetar je unistio ritam i gledali smo po kvalitetu najlosije finale u poslednjih 5-6 godina sigurno. obojica su igrali ko kurac, Murray se samo malko bolje prilagodio i to je odlucilo. btw, dva poena su mi i dalje u glavi. prvi na 5-3 u tie breaku kada je NJole pokusao da odigra onu njegovu bh paralelu iz streacha, loptica je udarila u vrh mreze i jbg. drugi je bio na 10-10 nakon 5 spasenih set lopti, sjajno je NJole odservirao, ali Murray je odigrao blook retern(kao u 70% prvih servisa koje vraca) i vetar je vratio lopticu iz auta na osnovnu liniju, da bi kasnije Murray dobio poen nakon sto je ramom reketa udario forhend i loptica zavrsila u samom uglu terena... doduse, treba biti iskren i reci da sreca prati hrabre, a Murray je sve vreme u tie breaku pokusao biti agresivan. obojica zapravo, za razliku od ostatka seta kada su samo gurali lopticu, u tie breaku su napadali i na najmanju sansu, sreca je na kraju bila uz Murraya i sasvim moguce da je i mec odlucen u tom tie breaku...jos jednom, cestitke za Murraya, it was about fucking time.NJole ukupno odlicna GS sezona. steta sto nije uspeo da je krunise jos jednim trofejom, ali 3 finala su sasvim OK. sledece sezone krece novi lov na RG :)

Link to comment

Meni je stvarno drago zbog Marija, malo me kupio sa onim plakanjem na wimbledonu. Ipak, voleo bi da se to desilo kada nije Novak na drugoj strani. Ono sto ostavlja gorak ukus je taj glupi tb u prvom setu. Ubedjen sam da ga je Novak dobio da bi rutinski priveo kraju, a bio je jako blizu. :(GSovi pisu istoriju tenisa i ipak cu da mrzim Mareja jos 2 dana, posle cu da mu oprostim sto je dosadno trckalo.Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

cini mi se nesrecno izgubljeno..sad nesto gledam cini mi se kao losa sezona..a covjek odigrao 2 GS finala, koja je prilicno nesretno izgubio..posebno onaj na RG.. uzeo jedan GS i jedno polufinale...jbg..nije masina..

Link to comment
Mada nema sta da kukamo opet je bio najuspesniji od prve cetvorke, da nam je neko ponudio pre 10 godina takvog tenisera niko se ne bi bunio a sad nam sve malo.
Kakvo crno malo, covek ne izlazi iz prva tri godinama, a poslednje dve godine je na vrhu sveta. Ipak, uprkos uspesima na GS turnirima verujem da ga muci cinjenica koja je se na ovom turniru jos jednom pokazala. Nema tog Melcera, Kolsrajbera ili Vavrinke koji ce ga iznenaditi, cak ce i genijalne igrace poput Ferera ili Delporta resiti "bez velikih problema", ali protiv clanova svog drustva ne ide vec vise duze vremena, jos od polufinala RG je porazen u svim mecevima protiv top4. Koliko god je lane bilo impresivno osvajanje titula, toliko je bilo i gazenje Rafe i Feda. Poslednja dva meca protiv Endija i Feda ima po 0:2, a protiv Rafe je u seriji od tri uzastopna poraza sto mu verovatno ne prija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...