Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

Ako je ovo protiv pravila foruma, neka modovi slobodno brišu uz adekvatnu sankciju po moju malenkost...Elem, linkOdradite sve kako je lik opisao i imaćete mogućnost da gledati svaki meč koji je na terenu pokrivenom kamerom. Zbog HD kvaliteta stream-a potreban je baš brz net.

Link to comment

da li neko prepoznaje ovu marku?512x.jpgtrazim od sinoc ovaj logo, izgleda mi poznato, ali ne znam gde sam to videla. phau nosi nike bez sponzorskog ugovora, imao je nike i u prvom kolu. phau-ov protivnik u prvom kolu je nosio ovaj brand (jos ruzniju crvenu majcu, isti dezen). verovatno su se otvorili znajuci da ce biti mec protiv federera na asheu...

Link to comment
da li neko prepoznaje ovu marku?512x.jpgtrazim od sinoc ovaj logo, izgleda mi poznato, ali ne znam gde sam to videla. phau nosi nike bez sponzorskog ugovora, imao je nike i u prvom kolu. phau-ov protivnik u prvom kolu je nosio ovaj brand (jos ruzniju crvenu majcu, isti dezen). verovatno su se otvorili znajuci da ce biti mec protiv federera na asheu...
Ne znam koja je marka ali mi logo liči na ovaj 200px-Football_Federation_of_Ukraine.svg.png :D
Link to comment

Najveći skalp za malecku. Potpuno zasluženoInače i kod Li se video refleks koji se često ponavlja kad dešnjaci igraju sa levorukim, pa po navici delju servu u levo, dok ih ne pripale sa 5-6 ritern vinera

Edited by Garnirung
Link to comment
Ne da se ne da nego vodi 5:2 u trecem i servira za mec. Nego, otkud Robredo ovde? Vec sam zaboravio da postoji, imao sam trip da se mozda povukao.
imao je neku povredu, dugo ga nije bilo i ja sam ga zaboravio. primetio sam ga tek na nekom od čelendžera gde je i Lajović ili Ćirić igrao letos. verovatno je na us openu ili kao wc ili kao protected ranking
Link to comment

gledam ovog nesretnog brazilca koji, ako se zazmuri prilikom servisa, uopste nije toliko los igrac i prosto ne mogu da verujem koliko je on ispod Novaka. Nole, Rafa, Federer i Murray su igraci sa druge planete u osnosu na ostatak ATP i ako igraju blizu svog maximuma ne postoji teorija da ih iko dobije... razmisljajuci koliko su oni ispred ostatka pao mi je na pamet prvi RG koji je Guga uzeo. tada su polufinale igrali Guga(ako se ne varam bio je 66 na ATP listi tada, dosao u polufinale dobivsi Mustera i Kafelnikova u 5 setova) i DeWulf(seca li se ko ovog coveka? stigao je iz kvalifikacija u polufinale) te Rafter(koji je do polufinala dosao igrajuci chip and charge) i odvratni Sergi Bruguera(covek koji je bio jedini nosilac u polufinalu). a bila je tu medju nosiocima gomila specijalista za sljaku. Moya, Koretja, Mantilla, Bruguera, Muster, Chang, Kafelnikov, Berasategui... gledam, moze li neko da zamisli danas polufinale grand slama sa 3 coveka koji nisu nosioci?! i nije stvar da nenosioci numej igrati, vec je u pitanju neverovatna konstantnost i mentalna snaga navedene cetvorice. prosto neverovatno koliko je uznapredovao tenis za samo 15 godina(i to najvise zahvaljujuci Federeru koji je doneo revoluciju u igri)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...